Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Īsziņa: Artūrs Kulda izskata iespējas turpināt karjeru KHL

Posted by petrovich27 uz 2012/06/26

Aizsargs Artūrs Kulda pēc Ziemeļamerikā, Winnipeg Jets kluba sistēmā, aizvadītas sezonas apsver iespēju turpināt karjeru KHL, no kuras pārstāvjiem jau ienākuši uzaicinājumi. Kulda saņēmis arī kvalifikācijas līguma piedāvājumu no Vinipegas kluba, taču nesteidzas to parakstīt un teic: „Šovasar izskatu visus piedāvājumus”.

Vakar man Winnipeg Jets atsūtīja līgumu, lai saglabātu tiesības uz mani, bet es nekur nesteidzos un izskatu arī citus variantus. NHL uz mani tiesības paliek Vinipegā, bet KHL es esmu brīvais aģents,” spriež Artūrs Kulda, piebilstot, ka no KHL ir arī konkrēti piedāvājumi.

Kāpēc? Vinipega un Sentdžonsa „piegriezušās”? „Pēdējos 4 gadus esmu spēlējis fārmklubā un nedaudz arī NHL, bet gribas vairāk pārliecības. Es taču nebraucu uz Ameriku, lai spēlētu AHL. Savos call ups (izsaukumos „uz augšu”) es parādīju, ka bez problēmām varu spēlēt NHL, un dabīgi gribas tur spēlēt pēc iespējas vairāk. Tādēļ tagad izskatu visus piedāvājumus, jo vēlmes atgriezties AHL man nav,” skaidro Kulda.

Rīgas Dinamo neaicina? „Rīga mani nedraftēja un šovasar nav ar mani sazinājusies. Līgumu parakstīšu ar komandu, kas dos labākus nosacījumus,” tā Artūrs Kulda.

Atgādinājumam: Artūrs Kulda 2011./2012. g. sezonas laikā aizvadīja 9 spēles Winnipeg Jets ierindā, lielāko daļu sezonas cīnoties Jets fārmklubā St. John’s IceCaps – 63 spēles regulārajā sezonā un 13 spēles play off.

[Fotoattēlā: Artūrs Kulda Winnipeg Jets krāsās pret Washington Capitals 2011. gada 17. novembrī. Foto avots: nhl.com.]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: