Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Baltkrievijas Junioru līga: SK Rīga-93/94 pret Liepājas Metalurgs U18

Posted by petrovich27 uz 2011/01/10

kamēr HK Rīga pēc decembra pauzes ir ne pārāk veiksmīgi atsākuši dalību MHL čempionātā, 9. un 10. janvāra spēlēs izbraukumā piekāpjoties saviem tiešākajiem konkurentiem MHK Himik (1:2 un 5:8), rīdzinieku “jaunā paaudze” SK Rīga-93/94 pēc decembra pauzes turpina “uzvaras gājienu” Baltkrievijas Junioru līgā (BJrL).

9. un 10. decembrī Rīgā uz LSPA halles ledus attiecības kārtoja SK Rīga-93/94 un Liepājas Metalurgs U18 komandas. abu vienību cīkstēšanās ar 9:5 un 4:1 par labu rīdziniekiem ir ierakstīta Baltkrievijas Junioru līgas rēķinos. attiecīgi Rīgas komanda joprojām ieņem 1. vietu BJrL turnīra tabulā.

abas komandas ledu graizīja enerģiski. pirmajā spēlē priecēja dinamika un ātrums, kā arī to diktēts atklāts hokejs, kas noveda pie ripu biruma vārtos (9:5). otrajā dienā – 10. janvārī dinamika bija cita, taču ātrumi bija pat lielāki, nekā varētu gaidīt no “otrās dienas”. tomēr otrajā spēlē bija apskaužama neatlaidība un 4:1.

SK Rīga-93/94 (SK Rīga – 18) komandas sastāvā no Daugavpils ir “pārvilināts” Nikolajs Jeļisejevs (dz. 1994.), kurš šosezon ir uzspējis saspēlēt SC Daugavpils Ledus U18 sastāvā Latvijas U-18 čempionātā un DHK Latgale rindās Latvijas Virslīgā. “transfērs” rīdziniekiem ir izrādījies diezgan veiksmīgs – Jeļisejevs savās abās pirmajās spēlēs Baltkrievijas Junioru līgas čempionātā uzrādīja labu cīņassparu un tika arī pie vārtu guvumiem.

P.S. ja HK Rīga turpinās “izdāļāt” pamatsastāva aizsargus (runa ir par Aleksandra Galkina “palaišanu” uz Minskije Zubri), tad tuvākie “apcirkņi”, neskaitot apmaiņas programmu ar Liepājas Metalurgs sistēmu, ir tieši SK Rīga-93/94 ierinda. viens no kandidātiem uz izsaukumu varētu būt 1993.-1994. gadu komandas kapteinis – aizsargs Kristaps Nīmanis (dz. 1993.), kurš spēlēs pret liepājniekiem ne tikai apliecināja, ka prot uzšaut no zilās līnijas apvidus, bet arī to, ka spēj trāpīt.

izziņām:

  • SK Rīga-93/94 (SK Rīga – 18) sastāvs un statistika Baltkrievijas Junioru līgā pirms decembra pauzes (pēc sezonas 20 spēlēm; šobrīd aizvadītas jau 22; komanda piedalās arī Rīgas čempionātā – RAMH): tepat
  • Baltkrievijas Junioru līgas aktuālie rezultāti un turnīra tabula (ir nepilnības) – r-hockey.ru
  • Liepājas Metalurgs U18 komandas sastāvs 2010./2011. g. sezonā (komanda piedalās arī Latvijas U-18 čempionātā) – lhf.lv, skliepajasmetalurgs.lv

[toto fiksēts SK Rīga – 18 (SK Rīga-93/94) spēlē pret Hanza / Prizma komandu Rīgas čempionāta (RAMH) ietvaros 2011. gada 4. janvārī; foto avots: nahl.lv (Oļegs Siračenko).]

Advertisements

Viena atbilde to “Baltkrievijas Junioru līga: SK Rīga-93/94 pret Liepājas Metalurgs U18”

  1. james said

    like me

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: