Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Dinamo spiesti piekāpties Bulanovam un Oļeņinam

Posted by petrovich27 uz 2011/01/09

apskatot noraidījumu ciparus 8. janvāra Dinamo spēlē pret Atlant (90 pret 8 soda minūtēm), varētu nosecināt, ka Rīgas klubs ir rupekļi un ir nospēlējuši ļoti pat netīri.

vēl, ja video izgriezumā vēl ieliek Jēkaba Rēdliha izskaidrošanos dūru valodā, tad Rīgas klubs tiek labi prezentēts kā “Vitjaz-2”.

vai rīdzinieki spēlē spēlēja ļoti rupji?

zaudējumā (3:4) vainot tiesnešus nebūtu korekti, taču pēc spēles ir palikuši jautājumi galvenajiem tiesnešiem Vjačeslavam Bulanovam un Konstantinam Oļeņinam par tiesāšanas konsekvenci un korektumu. iespējams, rīdzinieki bija pelnījuši vairākkārt uzspēlēt 3-uz-5… taču bij vairākas epizodes, kurās Atlant vīri netika noraidīti, bet līdzīgās epizodēs rīdzinieki saņēma bargus sodus.

savukārt Dinamo hokejisti, kuri bija mēģinājuši “izvērtēt” tiesnešu lēmumus, saņēma konkrētus disciplinārsodus – Jānim Spruktam 10+20 minūtes, Laurim Dārziņam 10 un 10+20 minūtes. starp citu, interesanta sakritība ir tāda, ka šosezon, kad tiesā Konstantins Oļeņins, rīdziniekiem nesanākt tikt pie uzvaras… protams, tā ir tikai sakritība.

“jauna” triecienmaiņa

16:46 ir metienu pa vārtiem attiecība, kuru, bez šaubām, ietekmēja spēle nevienādos sastāvos. tomēr šie cipari ir aizdomāšanās vērti… labās ziņas rīdzinieku nometnē ir tādas, ka ir “atradies” Broks Troters, kopš “apstājies rotācijā” un palicis vienā virknējumā ar Lauri Dārziņu un Miķeli Rēdlihu. Troters pret Atlant bija tiktāl “sameklējis” savu spēli, ka piedalījās visos dinamiešu vārtu guvumos šajā spēlē (1+2 punkti). tagad virknējums “Dārziņš – Troters – M.Rēdlihs” kļūst par ļoti pat sakarīgu triecienvirknējumu.

savukārt divi uzbrukuma virknējumi ar Andri Džeriņu un Robertu Petrovicki centros bija radušies no jauna… vairs nav jaunums, ka Dinamo leģionāri spēlē 4.-ajā virknējumā…

Dinamo sastāvs pret Atlant (2011-01-08). uzbrukumā: Karsums – Sprukts – Ankipāns; Ņiživijs – A.Džeriņš – Karamnovs; Dārziņš – Troters – M.Rēdlihs; Bukarts – Petrovickis – Surovijs. 13.-ajam uzbrucējam Podziņam fiksēts spēles laiks zem minūtes. aizsargi: Sotnieks – J.Rēdlihs; Kr.Rēdlihs – Reķis; Galviņš – Laviņš. vārtos: Holts (Lūsiņš).

sezona vēl nav beigusies, bet treneri ir atcerējušies par Juri Štālu, kuram ir līgums ar Dinamo un kurš diezgan rezultatīvi plosās Liepājas Metalurgs ierindā. pēc dinamiešu izbraukuma, kas noslēdzās ar spēli pret Atlant, Štāls ir “iesaukts” Dinamo ierindā. savukārt uz Liepāju ir komandēts Gints Meija, kurš jau šodien (9. janvārī) piedalījās liepājnieku spēlē pret HK Brest Baltkrievijas ekstralīgas čempionātā.

Rietumu konferences tabula (pēc 2011-01-08 spēlēm):

klubs sp. uzv. uzv. OT uzv. PM zaud. PM zaud. OT zaud. vārtu st. punkti punkti vid. sp.
11. Vitjaz 40 10 0 1 3 2 24 85-127 37 0,93

Rīgas Dinamo spēles pret Maskavas apgabala Atlant (slīprakstā – pārbaudes spēles):

datums, vieta rezultāts   vārtu guvēji (asistenti)   RD vārtsargs
2011-01-08 Mitišči   3:4
  • Dārziņš (M.Rēdlihs, Troters)
  • Roberts Petrovickis (Troters, Sotnieks)
  • Ņiživijs
  Masaļskis (līdz 20:00); Pruseks (no 20:00)

izziņām:

[pirmajā attēlā Mārtiņa Karsuma saruna ar tiesnesi fiksēta spēlē pret Atlant 2011. gada 8. janvārī; foto avots: dinamoriga.eu / atlant-mo.ru. Broka Trotera foto fiksēts pārbaudes spēlē pret Atlant 2010. gada 25. augustā; foto autors Agris Krusts: agriskrusts.lv]

3 Atbildes to “Dinamo spiesti piekāpties Bulanovam un Oļeņinam”

1. protests said

Dinamo saražos jaunu protestu šajā sakarībā:

2. protests said

Kā ziņu aģentūru BNS informēja Rīgas “Dinamo” preses sekretārs Jānis Stepītis, tad oficiālu protestu šajā situācijā Latvijas klubs nemaz navar iesniegt. “KHL sporta reglaments iespēju iesniegt protestu paredz gan tikai tādā gadījumā, ja tiek apstrīdēts spēles rezultāts un jau tūlīt pēc cīņas beigām komandas pārstāvis to fiksē oficiālajā protokolā. Netiek pieņemti protesti, kuru mērķis nav panākt rezultāta anulēšanu vai arī kuru pamatā ir iebildumi pret tiesāšanas kvalitāti.”

3. […] kārtējā mazākumā – 3:4 papildlaikā. Par Vjačeslava Bulanova un Konstantina Oļeņina tiesāšanas konsekvenci šajā spēlē tika bubināts ilgāk nekā citas […]