Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

0:4. sausiņi Astanas gaumē

Posted by petrovich27 uz 2010/12/24

spēle pret Astanas Baris 24. decembrī bija lielais notikums galvenokārt Dinamo vārtsargu frontē. pamatvārtsargu Holta un Tellkvista slimības lapas laikā visas 60 minūtes cīnīties rīdzinieku vārtos bija uzticēts Edgaram Lūsiņam. bet otrais vārtsargs spēlē pret Kazahstānas hokeja vienību bija Kristers Gudļevskis (1992.), kurš tieši šim nolūkam ir “pārskaitīts” no pauzē esošās HK Rīga vienības. cits stāsts, ka Astanas “Ziemassvētku ekspresis” pārbrauca Dinamo eglītes un dāvaniņas (0:4)… tiesa, spēles gaita nebija tik kontrastaina kā spēles rezultāts.

lazaretes versijas uzbrukumā

Laura Dārziņa atgriešanās Dinamo ierindā ir ieilgusi, un attiecīgi treneri uzbrukuma virknējumus atstāja identiskus iepriekšejai spēlei, kurā komanda bija uzrādījusi cienījamu sniegumu pret OHK Dinamo: Ņiživijs – Petrovickis – Surovijs; Karsums – A.Džeriņš – Ankipāns; Sprukts – Karamnovs – M.Rēdlihs; Bukarts – Hartigans – Troters; + Podziņš uz soliņa.

kad 1. periods beidzās ar 0:2, treneri nolēma “figūru” izkārtojumu laukumā mainīt, vismaz pirmajos divos virknējumos atceroties šīs sezonas laikā ilgākā posmā pārbaudītas vērtības: Ņiživijs – Hartigans – Surovijs; Karsums – Sprukts – Ankipāns. un: Troters – Petrovickis – M.Rēdlihs; Bukarts – A.Džeriņš – Karamnovs. neaizgāja arī šī kombinācija… otrā perioda beigas tika nosignalizētas pie 0:3.

turklāt, 2. perioda beigās lazaretē nācās atgriezties Markam Hartiganam… un atkal treneriem nācās “mīcīt” virknējumus no jauna. no šīs situācijas ieguvējs sanāca Ainars Podziņš, kurš beidzot atkal tika pie spēles laika. neliela – virs 5 minūtēm, bet tika. jāpiebilst, ka 4.-tā virknējuma versija spēles 3. periodam “Bukarts – A.Džeriņš – Podziņš” ļoti pat neslikti pacīnījās. tas gan neizmainīja spēles summu (0:4).

aizsardzība, aizsardzība…

spēlē pret OHK Dinamo pleca savainojumu ir guvis Oskars Cibuļskis. attiecīgi anti-Baris ierinda: Kr.Rēdlihs – J.Rēdlihs; Sotnieks – Reķis; Galviņš – Laviņš.

Kristaps Sotnieks -1 0:1 0 19:06
  * mikromači, ieskaitot spēli nevienādos sastāvos.

Edgaram Lūsiņam izdevās atvairīt 18 no 22 metieniem, ieviešot pirmos ciparus savas statistikas ailītēs – 81,8% atvairītu metienu un vidēji 4,00 ripas spēlē. tiesa, korelēt vārtsarga sniegumu ar šajā spēlē neiegūto punktu skaitu nebūtu prātīgi. cita lieta, ja dinamieši arī paši būtu “kaut mazliet” izmantojuši savas iespējas.

izziņām & lasāmvielai:

[foto fiksēts Dinamo spēlē pret Baris 2010. gada 24. decembrī; foto autors: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com.]

4 Atbildes to “0:4. sausiņi Astanas gaumē”

1. Edgars said

1. Interesanti, ko tagad teiks Puče ar Cibuļski un Ozoliņu traumēto sarakstā, Dinamo aizsargu rezerves ir kļuvušas ļoti minimālas, nebūtu Andersona rezervē būtu jātur kāds no junioriem.

2. Uzbrukums, kopš Ozo ikrišanas no ierindas sāk stāties arvien vairāk un tās nemitīgās maiņu rokādes nedod pilnīgi neko, vienīgais cerību stariņš bija 4. maiņa kura kaut kā drusku uzspīdēja kad kopā salika Džeriņu, Bukartu un Podziņu…

2. Anonīmais gļēvulis said

@Edgars
    Ozo izkrišana no sastāva patiešām atstājusi iespaidu uz gandrīz visām Dinamo spēles komponentēm — aizsardzību, uzbrukumu, vairākumu un pat, šķiet, mazākumu. Uzjautrināja, kā TV komentētāji, trešajā spēlē pēc Ozoliņa traumas, nespēja saprast, kas varētu būt par iemeslu Dinamo neizteiksmīgajam vairākumam pēdējās spēlēs. :)

Varbūt Petrovich var salīdzināt Dinamo vairākuma statistiku ar Ozo sastāvā un bez Ozo? Varbūt tās tikai manas iedomas, ka Ozo trūkums šo komponentu jūtami pavājinājis.

3. to Anonīmais.
    pagaidām gan KHL statistiķi nepiedāvā tādu elementu, ka konkrēto spēlētāju vairākumā aizvadītais laiks. tāpēc aprēķini iespējami ļoti aptuveni…

4. Fighter said

Daudziem sirds ir mierīgāka kad Krišjānis sēž skatītāju tribīnēs nekā redz viņu laukumā sū,,s vārot spēli pēc spēles ko arī parāda viņa statistika.
    Nākošajā sezonā noteikti ar viņu līgumu nepagarinās.