Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

TUVPLĀNĀ: Edgars Kurmis

Posted by petrovich27 uz 2010/10/17

Dinamo jauniešu komandas – HK Rīga sastāvā šosezon ir tikai 2 hokejisti, kuri dzimuši 1993. gadā. visi pārējie ir vecāki. viens no jaunākajiem HK Rīga puišiem ir uzbrucējs Edgars Kurmis, kurš neskatoties uz nelielo spēles laiku ir paspējis uzrādīt gan lielisku cīņassparu, gan arī divreiz “cauršaut” pretinieku vārtus. jādomā, ka tas viņam palīdzēs tikt pie arvien lielāka spēles laika, kas jaunākajiem spēlētājiem tiek dots manāmi ierobežotā apjomā.

Edgars Kurmis atbild uz jautājumiem par iejušanos HK Rīga sastāvā, par komandas izredzēm un priekšrocībām, par MHL līmeni, par prieku no katras spēles.

izziņai: Edgars Kurmis

 • dzimis 1993. gada 6. februārī
 • ampluā: uzbrucējs
 • “figūra”: 180 cm; 72 kg
 • 2010./2011. g. sezonā HK Rīga sastāvā: 14 spēlēs 2 vārtu guvumi
 • iepriekšējā sezona: HS Prizma/Pārdaugava
 • Latvijas U-18 izlases dalībnieks 2010. gadā pasaules čempionātā elitē
 • pirmie treneri: Ģirts Ūdris; Gints Bikars

JAUTĀJUMI / ATBILDES:

jautājums: pašreiz HK Rīga sastāvā esi viens no diviem jaunākajiem (1993. gadā dzimušajiem) spēlētājiem, kuri tiek pie salīdzinoši neliela spēles laika. bet arī šajā nelielajā laikā esi ticis pie 2 vārtu guvumiem. kā vērtē savu sniegumu šīs sezonas sākumā? kas ir tās lietas, ko Tu gribi uzlabot savā sniegumā?

Edgars Kurmis: Komandā konkurence ir liela; spēles laiks man nav tik liels, tāpēc savu sniegumu vērtēju labi, bet, protams, sniegumu vienmēr var uzlabot un uzlabot.

jautājums: kā vērtē kopumā HK Rīga sniegumu MHL sezonas sākumā? kas HK Rīga kā komandai ir izdevies labāk nekā plānots? bet kas ir tās lietas, kas komandai būtu jāuzlabo?

Sezonas sākums ir labs un tas arī ir izdevies labāks nekā planots. Par lietām, kas  komandai jāuzlabo – tas nav jautājums man, tas drīzāk jāprasa treneru štābam.

jautājums: kādas saskati HK Rīga izredzes MHL čempionātā šosezon? kas ir rīdzinieku priekšrocības, salīdzinot ar Krievijas un Baltkrievijas komandām?

Es domaju, ka izredzes ir labas. Ja spēlējam mājās, tad, protams, ka [rīdzinieku priekšrocība ir] līdzjutēji. Bet tā, es uzskatu, ka priekšrocību nav; šinī līgā komandas visas ir līdzīgas.

jautājums: HK Rīga ir jaunizveidota komanda, kurai zināmā mērā par pamatu tika ņemtas SK Rīga/Profs -18 un Dinamo Juniors vienības. Tu 2009./2010. g. sezonā nespēlēji ne vienā, ne otrā komandā, bet HS Prizma/Pārdaugava komandā. kā esi iejuties HK Rīga komandā? kā jūties HK Rīga mikroklimatā?

Komandā esmu iejuties lieliski, daudzus [tās hokejistus] jau pazinu iepriekš. Komanda vispār ir lieliska. Viss tikai tas pozitīvākais.

jautājums: pārnākot no Latvijas U-18 līgas uz MHL līmeni, kādas ir būtiskākās atšķirības šajā līmenī? vai sajūti savu progresu, spēlējot MHL un HK Rīga?

Viss notiek ātrāk, precīzāk. Es uzksatu, ka priekš mana vecuma MHL līmenis ir ideāls. Protams [, sajūtu savu progresu] !

jautājums: 2009./2010. g. sezonā Tev fiksēti 64 punkti 17 spēlēs. vai kaut ko tādu var no Tevis gaidīt pēc pāris sezonām MHL-ā?

Obligāti :D

jautājums: kādi ir Tavi tuvāko gadu plāni attiecībā uz hokeju? kādus mērķus esi sevi izvirzījis?

Pagaidām neko par nākotni neesmu domājis; esmu priecīgs par katru spēli, kuru nospēlēju komandas sastāvā. Man priekšā vēl stāv liels darbs; nāks laiks, tad jau redzēs.

lai veicas!

[attēlā Edgars Kurmis Latvijas U-18 izlases sastāvā spēlē pret Somijas U-18 izlasi; foto fiksēts 2010. gada 13. aprīlī U-18 pasaules čempionāta laikā. foto avots: iihf.com.]

izziņām: Edgara Kurmja individuālā statistika – eliteprospects.com, mhl.khl.ru, lhf.lv

4 komentāri uz “TUVPLĀNĀ: Edgars Kurmis”

 1. […] Edgars Kurmis (1993.) […]

 2. […] Edgars Kurmis (1993.) […]

 3. […] Edgars Kurmis […]

 4. […] Edgars Kurmis […]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: