Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Dinamo turpinās pārbaudīties Kazahstānā

Posted by petrovich27 uz 2010/08/07

no 10. līdz 14. augustam Astanā par Kazahstānas Republikas Prezidenta kausu (attēlā) cīnīsies Rīgas Dinamo, Minskas Dinamo, Mitišču Atlant un turnīra saimnieki – Astanas Baris.

uz Kazahstānu rīdzinieki dodas ar samērīgu pārbaudes spēļu bilanci (1-1) un vēl “pietestējamu” sastāvu. rīdzinieku sastāvā joprojām skaitās, vismaz nav publiskota šo spēlētāju “atskaitīšana”, 5 vīri ar pārbaudes laika līgumiem – Mārtiņš Jakovļevs, Vitalijs Karamnovs, Ainars Podziņš, Jurajs Šimeks, Juris Štāls. divi no šiem “pārbaudāmajiem” – Jakovļevs un Štāls – vēl nemaz nav tikuši uzspēlēt Dinamo pārbaudes spēlēs šovasar, neskaitot treniņsspēli Valmierā. vai treneri dos viņiem iespēju uzspēlēt Astanā?

jādomā, ka Dinamo sastāvā Kazahstānas Republikas Prezidenta kausa izcīņā iestartēs pēdējie divi jaunieguvumi – uzbrucējs Broks Troters (Brock Trotter) un vārtsargs Mikaels Tellkvists (Mikael Tellqvist). minētā vārtsarga vārdu līdzjutēji cerīgi piesauca piektdienas (2010-08-06) spēles laikā, kritizējot Krisa Holta darbību pārbaudes spēlē pret Amur. jācer, ka treneri dos iespēju uzspēlēt arī “trešajam numuram” Edgaram Lūsiņam, jo ar vienu trešdaļu treniņsspēlē pret HK Rīga būs par maz…

Rīgas Dinamo pārbaudes spēles 2010. g. Kazahstānas Republikas Prezidenta kausa izcīņā:

datums   norises vieta   pretinieks
2010-08-10 otrdiena   Astana   Dinamo (Minska)
2010-08-11 trešdiena   Astana   Baris (Astana)
2010-08-13 piektdiena   Astana   Atlant (Maskavas apg.)
2010-08-14 sestdiena   Astana   [spēle par vietu]
         

pārbaudes spēles jārīko ārpus Rīgas

6. augusta spēle Tukumā starp Rīgas Dinamo un Habarovskas Amur bija kārtējais apliecinājums pieņēmumam, ka pārbaudes spēles jācenšas rīkot ārpus Rīgas. proti, līdzjutēji, interesenti un spēļu organizatori Rīgā un ļoti tuvā pieRīgā  ir nedaudz “atēdušies”  – divu sezonu gaitā pieraduši pie laba hokeja. attiecīgi pasākumi Volvo hallē Rīgā un agrāk Inbox.lv hallē Piņķos ir “nothing special”. savukārt Tukumā tie ir nelieli pilsētas svētki: halle pilna; orķestri skan; policija čakli strādā; alus, suvenīru un citu preču pārdošanas vietas darbojas; apmeklētājiem tiek dalītas šokolādes; uz ledus daiļslidošanas paraugdemonstrējums utt.

mazliet par spēli: Dinamo vs Amur. 2:3 PM. interesanti, ka spēles pamatlaikam noslēdzoties bija rezultāts 2:2, bet papildlaiks netika izspēlēts. vīri uzreiz ķērās pie pēcspēles metieniem, kuros veiksmīgāki bija Habarovskas komandas spēlētāji. vēl – Amur vīri izskatījās ņiprāki, viņu vārtsargs Aleksejs Murigins labs. jāpiekrīt dinamiešu galvenā trenera Juliusa Šuplera teiktajam: “Rezultāts ir taisnīgs“. P.S. skatītājiem labi dzirdami necenzēti izteicieni tiesneša izpildījumā nedara godu tiesnešu brigādei…

Dinamo spēlētāju rezultativitāte 2 pārbaudes spēlēs: Ņiživijs (1+4); Cibuļskis (2+2); Hartigans (2+2);  Dārziņš (1+1); Kr.Rēdlihs (0+2); Surovijs (1+0); Ozoliņš (0+1); M.Rēdlihs (0+1).

lasāmviela:

[Kazahstānas Republikas Prezidenta kausa foto no hcbarys.kz.]

3 komentāri uz “Dinamo turpinās pārbaudīties Kazahstānā”

 1. Willis said

  :) Domāju gan ka Tukumā bija pilsētas svētki, pie viņiem Hokejs nemaz tik bieži nenotiek. Vēl ap pl.12, kad pirku biļetes, biļešu pārdevēja uzdzirdot ka viena no biļetēm ir priekš https://petrovich27.wordpress.com/ bloga uzturētāja, piedāvāja man aiziet pie direktora, lai dabūt kaut kādus atvieglojumus, vai akreditāciju, biju no pārsteiguma pilnīgi apjucis.

  Spēles gaitai aktīvi sekoja arī http://sportacentrs.com/ lietotāji.
  Pēc manām domām, rezultāts neizšķirts ar loteriju spēles beigās-“Dinamo Rīga” nospēlēja” normāli .. .

 2. Zibens said

  Priex!
  Petroviču jau zin visur! Nākamreiz ņem brīvbiļeti pie direktora.
  P.S. Eh, žēl, ka netiku uz spēli.

 3. petrovich27 said

  nelecamies, ja :}

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: