Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Slovakijas klubs KHL. pārāk ātri, lai būtu ticami?

Posted by petrovich27 uz 2010/07/17

kamēr Popradas Lev neiznāks laukumā savā pirmajā spēlē KHL čempionātā, tikmēr daļa hokeja interesentu nenoticēs Slovakijā bāzētā kluba dalībai KHL-ā. ticība ir “limitēta” galvenokārt dēļ Kijevas Budiveļņik “aplauziena” – skaļi un skaisti tika izsludināta Kijevas kluba uzņemšana KHL-ā, bet tās pašas šī gada starpsezonas laikā Budiveļņik dalība 2010./2011. g. sezonā atsaukta.

lai vai kā, bet Popradas Lev uzņemšana KHL sākot ar 2010./2011. g. sezonu ir oficiāli izsludināta. ar piebildi, ka līdz sezonas sākumam ir jānovērš virkni nepilnību, kuras fiksētas KHL komisijas darba gaitā. starp “obligātajiem labojumiem” ir jāizveic Popradas arēnas apgaismošanas sistēmas rekonstrukcija, pilnībā jāsakopj finanšu garantijas, jānokārto formalitātes ar Krievijas Hokeja federāciju, tā norāda Dmitrijs Kurbatovs, KHL sporta pasākumu organizācijas “boss” (Директор по организации и проведению спортивных мероприятий КХЛ).

Popradas kluba vadībai gatavošanās sezonai jāpaveic “zibenīgos” ātrumos. priekšdarbi gan esot paveikti – ir “aizrunāts” komandas sastāvs, ar potenciālajiem spēlētājiem vien jāslēdzot līgumi. komanda tiek veidota “no nulles”, bet zināma sadarbība esot ar Popradā bāzēto Slovakijas ekstralīgas (Slovnaft Extraliga) klubu HK ŠKP Poprad. šis klubs un jaunveidojamais Lev “sadzīvos” zem viena jumta – Popradas arēnā ar 4500 sēdvietām. arēna nav liela, taču jāņem vērā, ka pietiekoši liela salīdzinoši nelielajai Popradas pilsētai, kurā ir ap 55 000 iedzīvotāju.

pagaidām gan ir neskaidrības ar Popradas kluba piederību konkrētai KHL divīzijai, kas noteiktu to, ar kuriem klubiem Slovakijas klubs spēlētu biežāk. dažas KHL amatpersonas jau ir izteikušās, ka Lev tiks “piekabināts” divīzijai, kurā spēlē Rīgas Dinamo. taču dažādo avotu norādes ir bijušas mazākais pretrunīgas un neskaidras, lai neteiktu, ka kļūdainas…

lasāmviela:

 • oficiālais paziņojums par Popradas Lev uzņemšanu KHL-ā – khl.ru
 • par KHL plāniem uzņemt līgā Popradā bāzētu klubu: tepat
 • KHL pārstāvja Dmitrija Kurbatova intervija par Popradas Lev uzņemšanu līgā, nosacījumiem utt. – sovsport.lv
 • par Popradas ledus arēnu – hkpoprad.sk
 • par Popradas kluba iespējamo dalību KHL-ā – sportky.topky.sk
 • par Popradas Lev uzņemšanu KHL-ā – sport.joj.sk
 • par Popradas Lev-am paredzēto divīziju – icebox.lv, sovsport.ru

4 Atbildes uz “Slovakijas klubs KHL. pārāk ātri, lai būtu ticami?”

 1. aciigs said

  interesanti, ka HK ŠKP Poprad savulaik 2006./2007. g. sezonā ir spēlējuši Mārtiņš Cipulis un Aleksandrs Jerofejevs.

 2. Bawmeris said

  par LEV:
  http://www.sports.ru/hockey/71851334.html

 3. Willis said

  ” Šuplers ir gandarīts par Popradas “Lev” pievienošanos KHL ”
  http://www.tvnet.lv/sports/hokejs/339137-suplers_ir_gandarits_par_popradas_lev_pievienosanos_khl

  ” Slovākijas klubs “Lev” nākamsezon startēs Kontinetālajā hokeja līgā ”
  http://sportacentrs.com/hokejs/khl/19072010-dinamo_bobrova_divizija_kopa_ar_lev

  :( Ja reiz Slovākija arī piedalās, “Dinamo Rīga” vairs nevarēs tik brīvi ņemt leģionārus no Slovākijas. Jebkurā gadījumā prieks ka mēs-“Dinamo Rīga” spēlē starp tik stipru komandu līgā. Šī sezona visdrīzāk paies ar treknu mīnus zīmi, ļoti ceru ka sezonas laikā vietējie Latvijas Hokejisti no “fārma” un mazajām komandām kapitāli pieliks treniņos un spēlēs lai izsistos “Dinamo Rīga” sastāvā.

 4. Willis said

  Kad rakstīju iepriekšējo “teiksmu” :) , raksts “Podziņš ieradies Rīgā un ir gatavs cīņai par vietu “Dinamo” sastāvā” http://sportacentrs.com/hokejs/khl/19072010-podzins_ieradies_riga_un_ir_gatavs_cinai_ SportaCentrs.COM vēl nebija, :) manas prognozes tomēr vairāk vai mazāk piepildās, ja nav naudas un “Dinamo Rīga” vadība atsevišķos momentos ir vairāk kā jocīga, palīdzēt sev varam tikai pašu spēkiem, iesaistot komandā un dodot sevi parādīt spēlēs ar “nopietnām” komandām vietējos Hokejistus !

  Perspektīvā, jau nākamsezon, “Dinamo Rīga” atkal būs-jābut(!) līmenī !!! :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: