Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

“lielais darbs” padarīts – Ozoliņš spēlēs. kas tālāk?

Posted by petrovich27 uz 2010/05/21

nedēļas labā ziņa sadaļā “hokejs” ir Rīgas Dinamo vadības oficiālais paziņojums: “tika panākta vienošanās ar Rīgas DINAMO kapteini Sandi Ozoliņu, ka pieredzējušais aizsargs arī nākamo sezonu aizvadīs kluba sastāvā” (citāts no dinamoriga.eu). pēc ziņām par Dinamo kapteiņa un kluba vadības vienošanās  “iesprūšanu” un aprautajiem komentāriem no abu pušu puses šī ziņa ir nomierinājusi daudzu līdzjutēju prātus un viesusi nedaudz lielāku skaidrību komandas sastāva aprisēs. līdz pilnīgai skaidrībai, protams, patālu. bet tomēr.

pašreiz no Dinamo oficiālajiem avotiem publiski izskanējusi informācijas par 11 vīru klātbūtni Rīgas Dinamo vienībā un/vai tā fārmklubā:

 • aizsargs Jānis Andersons
 • uzbrucējs Roberts Bukarts
 • aizsargs Oskars Cibuļskis
 • uzbrucējs Ronalds Cinks
 • uzbrucējs Andris Džeriņš
 • vārtsargs Nauris Enkuzens
 • aizsargs Sandis Ozoliņš
 • aizsargs Jēkabs Rēdlihs
 • aizsargs Arvīds Reķis
 • uzbrucējs Jānis Sprukts
 • uzbrucējs Raimonds Vilkoits

ar citiem vienošanās esot tuvākās vai tālākās stadijās – no “gandrīz vai kabatā” līdz “ehh, nesanāca”. iespējams, aktuālais saraksts ir par dažiem spēlētājiem garāks, taču pagaidām oficiālā informācija nav izskanējusi.

šī brīža informācijas “druskas”, kas tieši vai netieši attiecas uz Dinamo sastāva komplektēšanu:

 • Lukašs Kašpars (Lukas Kaspar) ir viens no tiem leģionāriem, kura vārds tika “locīts” nominācijā – reālistiskākais “importa” kandidāts uz dalību Dinamo sastāvā. pagaidām, vismaz teorētiski, “vilciens nav aizgājis”, taču Krievijas mediji zina teikt, ka viņam “rokas stiepiena attālumā” līgums ar Astanas Baris. tiesa, tie paši mediji mēdz sasteigt un kļūdīties. kā būs šoreiz, nešaubīgi uzzināsim jau drīzumā.
 • Kristaps Sotnieks ir viens no tiem spēlētājiem, par kuru vēl nesen kluba ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs teica: “šobrīd vienošanās par jaunu līgumu parakstīšanu jau ir panāktas” (skatīt tepat). taču pašreiz aktivizējušās runas par Sotnieka iespējām un nodomiem uzspēlēt Ziemeļamerikā, kur par viņu, cita starpā, interesi izrādot Washington Capitals sistēma. to, vai Kristapa Sotnieka “vēlmes un iespējas” attiecas jau uz 2010./2011. g. sezonu vai vēlāku, būs jāgaida no turpmākiem oficiāliem paziņojumiem.
 • Herberts Vasiļjevs saņēmis piedāvājumu no Rīgas Dinamo, taču atzina, ka gaida piedāvājumu no sava līdzšinējē kluba – Krēfeldes Pinguine. atbilde no Krēfeldes kluba gaidāma šīs nedēļas laikā. acīmredzot, ja Pinguine nepiedāvās līgumu, “gaismā” tiks celtas versijas par iespējamo spēlēšanu citos klubos, t.sk. Rīgas Dinamo.

P.S. “Marsela Hosas gars” nepamet Latviju – Krievijas mediji “izrakuši” ziņu, kuru, protams, labprāt citē Latvijas ziņu vietnes, ka Marsela Hosas vinošanās neesot noslēgta “līdz galam”. proti, vienošanās (a la nodomu protokols) ir, bet līguma nav, jo Ak Bars galvenais sponsors Tatņeft vēl nav skaidri nosaucis summas lielumu, kas paredzēts kluba dotēšanai. šī ziņa ir ļāvusi sarosīties optimistiem, kas šajā faktā saskata iespēju tam, ka Hosa arī nākamsezon varētu uzspēlēt Rīgas Dinamo krāsās.

P.P.S. intervijā portālam mango.lv Oļegs Sorokins: “Spēlēt noteikti gribu turpināt, bet nezinu, vai palikšu Dinamo sastāvā, to vēl nezinu. Vēl neesmu runājis ar nevienu Dinamo vadības pārstāvi. Varbūt Dinamo mani pakalpojumi nebūs vajadzīgi? Nezinu! Tāda ir dzīve”.

lasāmviela:

 • Sandis Ozoliņš vienojies ar Rīgas Dinamo kluba vadību par spēlēšanu 2010./2011. g. sezonā – dinamoriga.eu
 • Lukāšs Kašpars “netālu” no līguma ar Astanas Barisnews.sport-express.ru
 • Kristaps Sotnieks par iespējām un vēlmēm spēlēt Ziemeļamerikā – diena.lv
 • Herberts Vasiļjevs par gaidīto piedāvājumu no Krēfeldes Penguinesportacentrs.com, rp-online.de
 • par Marsela Hosas un Ak Bars saistību lietām – diena.lv
 • intervija ar Oļegu Sorokinu – mango.lv

[Sanda Ozoliņa foto fiksēts Rīgas Dinamo pārbaudes spēlē pret Mitišču Atlant, 2009. gada 28. augustā; foto autors ir Agris Krusts: agriskrusts.lv.]

2 Atbildes uz ““lielais darbs” padarīts – Ozoliņš spēlēs. kas tālāk?”

 1. Zibens said

  Priecē ziņa par Ozo.
  Lukašs Kašpars PČ izskatījās OK, tad jau redzēs.
  Ziņa par Oļegu Sorokinu apbēdina. Tas ir nestils – šādi (ne)runāt ar spēlētāju par jaunu sezonu. Arī ar Naumovu nerunāja, viņam nekas nebija ne zināms, ne saprotams, kamēr saprata, ka sezona ir sākusies, bet ar viņu tā arī nerunās. Jāsaka, – jau atkārtojums.
  Cerams, ka RD vadība vismaz turpmāk runās skaidru valodu un nebūs jālasa intervijas, ka ar hokejistiem neviens nerunā. Vismaz būtu Sorokinam pateikuši, ka RD viņu neņems (kaut kādu iemeslu pēc), lai spēlētājs var meklēt darbu (citā hokeja klubā) jau laicīgi.
  Vismaz mani kā līdzjutēju tracina šī neziņa. Ko lai saka pats spēlētājs, kam tas ir daudz svarīgāk – būt, zināt, spēlēt, trenēt vai ko citu darīt.
  Gaidām informāciju no RD vadības. Sarauj!

 2. […] 2010./2011.sezonas turpinājums ar SKA. statistikajaunākie dinamieši izcīna vēl vienu punktu"lielais darbs" padarīts – Ozoliņš spēlēs. kas tālāk?"briest" 2010. gada KHL draftsDinamo Juniors – Latvijas […]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: