Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Dinamo sastāva ēnas. 2010./2011.

Posted by petrovich27 uz 2010/05/07

Andersons_Janis_pirma_vs_Baltkrieviju_2010-04-29_A_Krustsnekad nav bijis tā, ka informācijas trūkuma apstākļos dažādi portāli, žurnāli un forumi stāv tukši. pat ja pietrūkst oficiālas informācijas, tukšā vieta tiek aizbāzta ar baumām, izdomājumiem un puspatiesībām. bieži vien tiek norādīti vārdā nenosaukti “droši avoti” vai kā citādi norādīts uz “informācijas noplūdi”, bet vairumā gadījumu tā diemžēl ir labi notiražēta bauma. un šajā gadījumā mēdz būt arī dūmi bez uguns.

šajā kontekstā šoreiz ir runa par nākamās (2010./2011.) sezonas Dinamo sastāvu, par kura zīmējumu oficiālās ziņas ir skopas, bet informācijas vakuumu aizpilda labākajā gadījumā sportaavize.lv spriedelējumi, kuru ticamības pakāpe ir pat salīdzinoši augsta, bet sliktākajā gadījumā – “sportiski” izdomājumi no sērijas “cik daudz cilvēku tam noticēs?”.

visu informācijas kaudzīti, kas dažādos formātos klīst pa kuluāriem un dažādas ticamības interneta vietnēm, var sadalīt dažās grupās, kur ir “skaidra bilde” (tie, ar kuriem līgumi noslēgti) un vairākas “neskaidrās bildes”, kuru atšķirība ir jautājuma zīmju skaitā. tad nu, par visu pēc kārtas.

“zināmie”

no pagājušās sezonas līgumi ir “mantoti” – t.i. spēkā arī uz nākamo sezonu – ar 8 spēlētājiem, no kuriem gan divi KHL spēlēs nav piedalījušies vispār un ir strādājuši fārmklubā. šos 8 vīrus redzēsim Dinamo un/vai Dinamo Juniors sastāvā arī nākamsezon, ja vien kluba vadība kādu no viņiem neaizmainīs citā virzienā.

 • uzbrucējs Roberts Bukarts
 • aizsargs Oskars Cibuļskis
 • uzbrucējs Ronalds Cinks
 • uzbrucējs Andris Džeriņš
 • vārtsargs Nauris Enkuzens
 • aizsargs Jēkabs Rēdlihs
 • uzbrucējs Jānis Sprukts
 • uzbrucējs Raimonds Vilkoits

pie „zināmajiem” varam pieskaitīt vēl divus aizsargus, par kuru pievienošanos Rīgas Dinamo vienībai ir ziņojuši Dinamo oficiālie avoti:

 • aizsargs Jānis Andersons (attēlā; dz. 1986.; pēdējās 3,5 sezonas cīnījies pa Čehijas līgām – stiprāko un otro stiprāko)
 • aizsargs Arvīds Reķis (lasīt tepat)

“gandrīz zināmie”

šajā kategorijā varam savirknēt tos 6 spēlētājus, par kuriem 30. aprīlī dinamoriga.eu publicētajā intervijā Dinamo ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs teic: “šobrīd vienošanās par jaunu līgumu parakstīšanu jau ir panāktas”. t.i., līguma parakstīšana jau ir tikai formalitāte. tomēr pagaidām šie vīri, atšķirībā no augstākminētajiem paliek ailītē “gandrīz”. šajā ailītē viņi paliks līdz brīdim, kamēr tiks publiski apstiprināta līguma parakstīšana vai neparakstīšana arī formāli.

 • uzbrucējs Ģirts Ankipāns
 • uzbrucējs Lauris Dārziņš
 • aizsargs Guntis Galviņš
 • uzbrucējs Gints Meija
 • aizsargs Krišjānis Rēdlihs
 • aizsargs Kristaps Sotnieks

“uzrunātie”

šie vīri ir tie, kurus Dinamo vadība gribētu redzēt komandas sastāvā, bet vienošanās panākšana ar viņiem un/vai viņu aģentiem nesokas tik labi. lielā daļā gadījumu iemesls ir attiecīgo spēlētāju tirgus vērtības pieaugums vai joprojām augstā vērtība, kuru klubs labprāt “nokaulētu”. vēl viens būtisks iemesls – dažu spēlētāju vairāk vai mazāk reālās iespējas uzspēlēt citās valstīs. tāpat jāņem vērā, ka konkurenci uz dažiem spēlētājiem veido arī citi KHL klubi.

 • uzbrucējs Mārtiņš Cipulis
 • uzbrucējs Kaspars Daugaviņš (dz. 1988.; iepriekšējo sezonu AHL un 1 spēle NHL; pat ja piekristu spēlēt Dinamo, klubam būtu jāvienojas ar spēlētāju draftējušo KHL klubu Torpedo)
 • uzbrucējs Mārtiņš Karsums
 • aizsargs Rodrigo Laviņš
 • vārtsargs Edgars Masaļskis
 • uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs
 • aizsargs Sandis Ozoliņš (ir daži avoti, piemēram, parsportu.lv, kas apgalvoja, ka vienošanās par spēlēšanu ir panākta; savukārt, salīdzinoši “svaigā” videointervijā Sējējs noliedz, ka vienošanās būtu panākta – sportacentrs.com)
 • uzbrucējs Sergejs Pečura (dz. 1987.; iepriekšējā sezonā PHK Kriļja Sovetov sastāvā Krievijas Augstākajā līgā)
 • uzbrucējs Miķelis Rēdlihs
 • uzbrucējs Herberts Vasiļjevs (dz. 1976.; pēdējās 6 sezonas DEL līgā Vācijā)

“slepenie”

Sējējs kā vienmēr ir izvairīgs nosaukt leģionārus, uz kuriem “met aci” vai jau vienošanās ir procesā. pilnigi saprotama ir ģenerālmenedžera nostāja “neteikt HOP pirms pārlekts pāri grāvim”. taču vismaz daļēji saprotama “šūmēšana” – uzzīmēto baumu tālākizplatīšana. ir baumots par dažādu slovaku, austriešu, čehu un ASV pavalstniecības vīru iespējamo pievienošanos Rīgas Dinamo vienībai. principā, neiespējami nav.

bet no visiem nosauktajiem kadriem pamatotākā versija ir par Armanda Pučes “piedāvāto” čehu uzbrucēju Lukašu Kašparu (Lukas Kaspar), kuru Dinamo “medījis” arī pirms gada. kā sportaavize.lv publikācijā raksta A.Puče: “Visticamāk, Dinamo kreklā jaunajā sezonā redzēsim čehu uzbrucēju Lukašu Kašparu”. bet arī – kamēr Sējējs to neziņos publiski, tikmēr tā ir “bauma”.

“darba rezerves”

kā minēja Normunds Sējējs, Dinamo treniņnometnē kaulus lokām, lasi – cenšoties sevi parādīt, redzēsim arī 1991. un 1992. gados dzimušos puišus, kuru dalība oficiālajās KHL spēlēs ļaus attiecīgajā spēlē pieteikt par 1-2 spēlētājiem vairāk. pieņemams, ka daļa no Dinamo Juniors un, iespējams, SK Rīga puišiem būs pamanāma cīnoties par vietu “lielajā” komandā vai vismaz fārmklubā.

Sējējs intervijā teic: “Iespēja Rīgas DINAMO pirmssezonas treniņnometnē pierādīt savu noderību komandai tiks dota arī uzbrucējam Kasparam Saulietim” (dinamoriga.eu). atgādinājumam: Kaspars Saulietis 2008./2009. g. sezonas gaitā tika “pārcelts” no BAČ vienības Žlobinas Metallurg uz KHL komandu Minskas Dinamo. Baltkrievijas Dinamo vienībā un arī tās fārmklubā Soļigorskas Šahter Saulietis uzsāka 2009./2010. g. sezonu, kuru gan nācās pabeigt “aizmainītajā” klubā – Benzina Litvinov Čehijas ekstralīgā. iespējams, Kaspara Saulieša sniegums pasaules čempionātā varētu sekmēt un paātrināt viņa “sasaistīšanos” ar Rīgas klubu.

sevi pierādīt treniņometnē ir dota arī centra uzbrucējam Armandam Bērziņam, kurš 2009./2010. g. sezonu aizvadīja pārmaiņus Rīgas Dinamo un Dinamo Juniors sastāvā. “Es Armandam teicu – ja pastrādāsi labi vasaras treniņnometnē un pierādīsi sevi no jauna, tad durvis uz komandu būs vaļā, bet šobrīd – nav neviena iemesla, lai kaut ko dāvātu avansā. [..] Saprotams, ja viņu savā pulkā grib redzēt citi – lai veicas! Bet mēs pagaidām ar Bērziņu nerēķināmies,” tā Armanda Pučes rakstā (sportaavize.lv) tiek citēts Dinamo ģenerālmenedžeris N. Sējējs.

kas paliek pāri?

pēc Armanda Pučes rīcībā esošās informācija, kas publicēta 30. aprīlī, “Sorokinam nekas nav piedāvāts un ar viņu nav pat runāts”. ļoti iespējams, šī informācija jau ir novecojusi un “sarunu galds” ir arī Oļega Sorokina gadījumā aktuāls. taču zinot, kā pirms gada tika risināta/nerisināta atteikšanās no Sergeja Naumova pakalpojumiem (lasīt tepat), tad atteikšanās “formāts” nepārsteidz.

neskaitot Oļegu Sorokinu, ir vēl viens Latvijas hokejists, kas 2009./2010. g. sezonā vismaz mazliet ir uzspēlējis Dinamo rindās, bet par kura tālāku attiecību “evolūciju” ar Dinamo klubu tuvākas ziņas nav publiskotas. runa ir par Tomu Hartmani. acīmredzot, šis hokejists neietilpst Dinamo sastāva komplektētāju prioritāšu saraksta galvgalī. taču tas “neizņem” iespēju, ka Hartmani Dinamo un/vai Dinamo Juniors (vai arī kā citādi tiktu pārsaukts fārmklubs) sastāvā redzēsim arī 2010./2011. g. sezonā. tāpat no Dinamo nometnes “neizskan” ziņas, ka būtu mēģināts vienoties ar “trešo” vārtsargu Ervīnu Muštukovu, kurš gan oficiālajās KHL spēlēs 2009./2010. g. sezonā netika pacīnīties.

“pāri palicēju” rindās paliek visi leģionāri, kas 2009./2010. g. sezonu noslēdza Dinamo ierindā – Tailers Arnasons, Marsels Hosa, Maiks Iguldens, Martins Karija, Martins Pruseks, Roberts Petrovickis. pēc sezonas noslēguma Dinamo kluba vadības pārstāvji jau ir izteikušies, ka no leģionāriem gribot paturēt vien Hosu. tagad arī Marsels Hosa ir apstiprinājis, ka viņam ir noslēgts līgums ar Kazaņas Ak Bars uz nākamajām divām sezonām.

lai vai kā, uz 7. maiju KHL oficiālajā pieteikumu lapā no leģionāriem bija”izņemti” tikai Iguldens un Karija, bet pārējie vēl “skaitās”. protams, attiecīgajā lapā informācija ir daļēji zaudējusi aktualitāti, kaut vai tāpēc, ka sarakstā joprojām ir Hosa. bet pagaidām varam ar pilnu pārliecību runāt tikai par to leģionāru “nebūšanu”, kuri ir noslēguši līgumus ar citiem klubiem. runa ir par Hosu un Martinu Kariju, kura jaunās līgumsaistības paredz startu nākamajā sezonā Šveices stiprākās līgas NLA klubā Ambri-Piotta. kamēr nebūs oficiāla informācija par pārējo leģionāru turpmākām gaitām, nevar nepieļaut tomēr vismaz teorētisku iespēju, ka kāds no pārējiem leģionāriem tomēr paliek Rīgā. šaubu nav – iespējamība ļoti pat neliela.

vēl skaidrs, ka galvenā trenera Juliusa Šuplera asistents Miroslavs Miklošovičs pēc 2 sezonām Rīgas Dinamo treneru korpusā ir atgriezies darbam mājās – Slovakijā. Miklošoviča darba vieta nākamā sezonā paredzēta Slovakijas ekstralīgas klubā Slovan (Bratislava) trenera asistenta postenī. starp citu, vēl aprīļa gaitā tas pats Armands Puče tās pašas sportaavize.lv plašumos, bet citā rakstā, sprieda, ka Miklošovičs “paliks bez darba”, bet viņa vietu terenera asistenta postenī varētu ieņemt… Normunds Sējējs. gadījumā, ja Dinamo sistēmā vairāk tiktu “integrēts” Pēteris Skudra.

fārmkluba sastāva izmaiņas parasti paliek ēnā. taču šoreiz ir vērts pieminēt, ka 2009./2010. g. sezonas Dinamo Juniors kapteinis Jānis Straupe ir pieteikts Baltkrievijas ekstralīgas kluba Metallurg (Žlobina) sastāvā. J.Straupe šajā (09./10.) sezonā Dinamo sastāvā KHL spēlēs gan neietrāpīja, atšķirībā no Dinamo pirmās sezonas, kad nedaudz uzspēlēja arī “lielajā” komandā. jāpiebilst, ka Žlobinas “taciņu” ir gājuši un/vai joprojām staigā virkne Latvijas hokejistu – piemēram, Viktors Bļinovs, Miķelis Rēdlihs, Agris Saviels, Edgars Masaļskis, Kaspars Saulietis u.c.

ielasīties vēl:

 • Marsels Hosa apstiprina faktu par 2 gadu līgumu ar Ak Bars (2010-05-07) – icebox.lv
 • Normunds Sējējs videointervijā par sarunām ar Ozoliņu un nekomentē Raita Ivanāna aicināšanu (2010-05-07) – sportacentrs.com
 • Normunds Sējējs par Dinamo sastāvu (2010-04-30) – dinamoriga.eu
 • Armands Puče par Dinamo sastāvu (2010-04-30) – sportaavize.lv (raksts pieejams tikai abonentiem)
 • Martins Karija pievienojies Ambri-Piotta (2010-05-03) – hcap.ch
 • Rīgas Dinamo aktuālais spēlētāju “pieteikums” KHL reģistrā – khl.ru
 • Miroslavs Miklošovičs pārceļas uz Bratislavas Slovan (2010-05-04) – hcslovan.sk
 • Jānis Straupe pāriet uz Žlobinas Metallurgmetallurg.zhlobin.by
 • Armands Puče par izmaiņām Dinamo spēlētāju, treneru un administrācijas sastāvā (2010-04-21) – sportaavize.lv (raksts pieejams tikai abonentiem)
 • Ervīns Muštukovs par nākotnes plāniem (2010-04-13) – icebox.lv

[Jāņa Andersona foto fiksēts pirmajā no divām pārbaudes spēlēm pret Baltkrievijas izlasi Rīgā, 2010. gada 29. aprīlī; foto autors ir Agris Krusts: agriskrusts.lv.]

17 Atbildes uz “Dinamo sastāva ēnas. 2010./2011.”

 1. Volx said

  Man jau liekas ka O.Sorokinam jau ir kāds piedāvājums.Katrā ziņā viņa akcijas nav kritušās.

 2. petrovich27 said

  par Oļega Sorokina sniegumu šaubu nav:
  https://petrovich27.wordpress.com/2010/03/30/aizsargi-dinamo-sastava-2009-2010/

  aizšaubīšanās rodas par DR sastāva komplektētāju nodomiem šajā virzienā

 3. Volx said

  Es vairāk par to ka Oļegs ļoti pārliecinoši atteica otram Oļegam piedalīties Vācijā.Tas vedina uz domām ka nav vajadzīga nekada spalvu spodrināšana starptautiskā arēnā un iespējams jau zināms kur viņs nākamsezon spēlēs.

 4. petrovich27 said

  vēl ir Sējēja pilnā intervija:
  http://www.sportaavize.lv/video/08052010-sejejs_atklati_par_rigas_dinamo_komplekta

  tiesa, tajā pēc būtības nebija nekā jauna, kas nebūtu jau runāts un neizrunāts

 5. Bawmeris said

  DR saunas ar Ozoliņu sagājušas strupceļā…
  Ozoliņš: “Sarunas ar Rīgas Dinamo šobrīd ir pārtrauktas. Centos izprast kluba vajadzības un iespējas, tieši tāpēc diskusijā par jauno līgumu iesaistīju nevis savu aģentu, kas noteikti izmantotu agresīvus tirgus argumentus, bet pats sēdos pie pārrunu galda, lai apliecinātu vēlmi palikt komandā ne tikai vārdos, bet arī ar darbiem. Neizdevās. Dinamo vadība nevēlējās atrast kompromisu mūsu tālākajai sadarbībai. Esmu sarūgtināts.”
  Neko vairāk Sandis šajā situācijā arī nevēlas teikt, vien daudznozīmīgi nobubina – „es ar šantāžu nenodarbošos, jo visi ir pieauguši cilvēki…”
  http://www.sportaavize.lv/08052010-ozolins_esmu_sarugtinats

 6. Willis said

  To Bawmeris

  “.. DR saunas ar Ozoliņu sagājušas strupceļā… ..”
  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  No otras puses skatoties, varbūt vajag kādu sezonu palikt krietni zemākā vietā un dot iespēju izpausties jaunajiem Hokejistiem, jau nākamgad KHL sezonai “Dinamo Rīga” komandas rindās varēs stāties, vairāki jaunie Hokejisti. Ja arī viņi Pasaules Čempionātā netiks daudz pie spēlēšanas, pārliecība ka viņus ņem vērā, dos viņiem papildus stimulu treniņos izlikt savus spēkus uz visiem 200%, viņiem būs zināms kā ir jāspēlē lai vienmēr tikt pamatsastāvā ! Nākamā gada KHL spēlēs spēlējušie jaunākie Hokejisti uz sezonas beigām būs jau nopietnās spēlēs piedalījušies un praksi guvuši Hokejisti !
  “MVD-Balašiha” minimāli mainīja sastāvu vismaz divus gadus un šogad jau bija otrajā vietā, vietā kurā neviens viņus necerēja redzēt .

 7. Jocke said

  Ozoliņu vajadzētu gan – lai vismaz kaut kāda pārmantotība komandā.

  bet nevaig ne Vasiļjevu, ne Ņiživiju.
  laiks nākamām maiņām uzņemties līderību.

  un arī Masaļskim ļaujiet naudu pelnīt. lai veicas Spartak-ā vai kur tur.
  un likt letiņu puikus vārtus sargāt, nevis kārtējos Sperrles apkārt meklēt

 8. Bawmeris said

  par Raiti Ivanānu interesējoties Rīgas Dinamo un vēl 2 KHL klubi (Minska un Baris):
  http://www.icebox.lv/lv/news/view/ivananam-tris-piedavajumi-no-khl

 9. Bawmeris said

  Kočņevs (līdz šim Spartak) vienojies ar Loko. tā ka Masaļskim vieta atbrīvojas:
  http://sportacentrs.com/hokejs/10052010-kocnevs_vienojies_ar_lokomotiv

  un a Ozo nevienojas DR:
  http://www.icebox.lv/lv/news/view/rd-nevar-vienoties-ar-ozolinu

 10. Bawmeris said

  http://www.icebox.lv/lv/news/view/rd-nevar-vienoties-ar-ozolinu

  RD nevar vienoties ar Ozoliņu
  Normunds Namnieks / 10.05.2010 16:49

  Šodien ICEBOX redakcija sazinājās ar a/s Dinamo Rīga padomes priekšsēdētāju Gunti Ulmani, lai uzzinātu kluba viedokli par Sanda Ozoliņa jauno līgumu.

  – Ulmaņa k-gs, pēdējā laikā publiskajā telpā daudz spekulēts par Ozoliņa jauno līgumu. Kā jūs, Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs, komentējat šo situāciju?

  – Es varu apstiprināt, ka kluba padomes locekļiem ir bijusi saruna ar Sandi par nākošā gada sezonu un viņš iepazīstināja mūs ar saviem noteikumiem par atalgojumu. Izskatījām tos un sapratām, ka šāds atalgojuma apmērs mums nav pieņemams. Mēs piedāvājām Ozoliņam savus nosacījumus, kuros bija paredzēts arī algas palielinājums.

  – Vai šī brīža situāciju varam raksturot, kā “bumba ir Sanda pusē”?

  – Nosacīti tā arī var teikt, bet interesanti, ka pēc tikšanās ar kluba padomi Sandis sazinājies ar Rīgas Dinamo valdes locekļiem Sējēju un Priedi, darot tiem zināmu, ka nepieņem mūsu noteikumus un, visticamāk, pieņems cita KHL kluba piedāvājumu.

  – Vai Ozoliņa noteikumi par iespējamo atalgojumu bija krietni augstāki nekā iepriekšējā sezonā?

  – Jā, es uzskatu, ka neadekvāti augsti Dinamo iespējām un Latvijas mērogam.

  – Vai varam teikt, ka neredzēsim Ozoliņu nākošajā sezonā Rīgas Dinamo rindās?

  – Negribu apgalvot kategoriski, bet tuvākajās dienās kluba preses dienests nāks klajā ar oficiālu paziņojumu par šo sarunu galarezultātu. Bet jebkurā gadijumā iesaku jums [ICEBOX] sazināties ar Rīgas Dinamo valdes locekļiem, kas varēs sniegt precīzāku atbildi, jo tieši viņi bija pēdējie no kluba puses, kas šo jautājumu apsprieda ar Sandi.

  Pēc šīs sarunas ICEBOX redakcija sazinājās ar kluba valdes priekšsēdētāju Normundu Sējēju, kurš atzina, ka šis jautājums vēl nav izlemts un abas puses ieņēmušas nogaidošu pozīciju. Savukārt otrs valdes loceklis un Rīgas Dinamo ģenerāldirektors Zigmārs Priede no sarunas ar ICEBOX izvairijās, tāpēc viņa viedokli uzzināt mums neizdevās.

  Sazinoties ar Sandi, viņš atzina, ka šobrīd vēl nevēlas komentēt līguma slēgšanas procesu un nianses, lai sabiedrībā nerastos nepareizs priekšstats un liekas negācijas, taču tajā pašā laikā atkārtoti uzsvēra, ka vēlas arī nākamajā sezonā pārstāvēt Rīgas Dinamo un viņa jaunā līguma nosacījumi ne tuvu neesot neizprotami un neadekvāti.

  Noslēgumā neliels citāts no Ozoliņa teiktā intervijā sportacentrs.lv žurnālistam Armandam Pučem par šo aktuālo tēmu:

  “Sarunas ar Rīgas Dinamo šobrīd ir pārtrauktas. Centos izprast kluba vajadzības un iespējas, tieši tāpēc diskusijā par jauno līgumu iesaistīju nevis savu aģentu, kas noteikti izmantotu agresīvus tirgus argumentus, bet pats sēdos pie pārrunu galda, lai apliecinātu vēlmi palikt komandā ne tikai vārdos, bet arī ar darbiem. Neizdevās. Dinamo vadība nevēlējās atrast kompromisu mūsu tālākajai sadarbībai. Esmu sarūgtināts.”

 11. Willis said

  Sandis jau vairs nav nemaz tik jauns lai no viņa kaut ko izcilu gaidīt Latvijas izlasē, tad jau labāk lai nāk Ozoliņš par treneri, viņš varbūt labāk mācēs noskaņot komandu cīnai .

 12. Maple Leafs said

  labs Ankipāna viedoklis par spēli pret CANADA (10. maijā):
  http://www.kasjauns.lv/lv/news/ankipana-viedoklis&news_id=21062

 13. Rūdis said

  es personīgi ļoti gaidu Ivanānu- tā būtu kā kompensācija faniem ja nedabūjam sandi. Mok atvērsies, kā Marsels, kurš NHL arī nekādus baigos golus nemeta.

 14. Zibens said

  Neoficiāla no paziņām dzirdēta informācija, ka jaunajā sezonā būs 60% jauns RD sastāvs.
  Miķeli (Rēdlihu) un Lauri (Dārziņu) grib citas KHL komandas. Miķeli arī NHL. Pat Masala tiek aicināts uz Koijotiem, bet viņa sieviņa negribot viena pati aiz okeāna. Vai tas nozīmē, ka Edgars būs citā KHL komandā. Domājams, ka RD noteikti ne.
  Dažs labs no komandas tehniskajiem darbiniekiem negrib vairs pat RD sistēmā strādāt, ja K. Lipmans paliks pie hokeja šprices. Par daudz sola, bet neko nedara solījumu izpildē.
  Izbrīna komandas sastāva veidošanas līkloči – Ozo par daudz prasot utt. Viņš neprasa par daudz, komandas vadība grib viņu par puscenu paņemt. Vismaz no malas tā izskatās.

 15. […] ieraksti Latvija finalizē PČ. Qualifying Round kopsavilkumsDinamo sastāva ēnas. 2010./2011.aizsargi Dinamo sastāvā 2009./2010.Masaļskis gatavojas stāties ierindāprincipiāla uzvara pār […]

 16. blalvarcePege said

  Just want to say what a great blog you got here!
  I’ve been around for quite a lot of time, but finally decided to show my appreciation of your work!

  Thumbs up, and keep it going!

  Cheers
  Christian, iwspo.net

 17. […] ieraksti korekcijas Dinamo 2010./2011. g. sastāva plānosdrafti, drafti, drafti… KHL, NHL, CHLDinamo sastāva ēnas. 2010./2011.KHL jaunpienācējs – Jugra (Hantimansijska)jaunākie dinamieši izcīna vēl vienu punktusezonai […]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: