Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

jauns KHL zvērulis – OHK Dinamo

Posted by petrovich27 uz 2010/04/30

paralēli KHL izslēgšanas spēļu norisei “spečuku” un līdzjutēju sarunās iezagās jauna tēma: apvienošoties hokeja klubi HK MVD un Dinamo (Maskava). ar katru play off kārtu “bauma” kļuva stiprāka, līdz arī “izlīda” virspusē – lasi, medijos. dažādas atbildības un informētības pakāpes vīri abu klubu sistēmā izpaudās dažādi: vieni – nekomentēja; otri – noliedza; trešie – apstiprināja. pa starpu, ar Maskavas Dinamo notiekošais (ļaužu aizejas, finanšu problēmu iesludināšanas un atbrīvošanās no komandas līderiem) tikai pastiprināja iespējamību, ka baumai ir ne tikai pamats, bet arī to – ka, patiesībā, tas ir sen jau nolemts, vien tiek gaidītas sezonas beigas vai vismaz HK MVD “darba” beigšanu izslēgšanas spēlēs. vēl laiku pa laikam tēmā “eļļu ielēja” dažādu personu paziņojumi, ka tomēr tikšot piestrādāts pie tā, lai HK MVD un Maskavas Dinamo paliktu dažādi klubi. pilnai neizpratnei HK MVD vadība nereti izturējās tā, it kā nekas nav noticis un pat sludināja “Balašiha ir mūsu pilsēta!”.

izrādās visa ņemšanās bija vājas ietekmes vai slikti informētu personāžu konvulsijas par tēmu. 30. aprīļa preses konferencē tika publiskota sākotnēji baumās izskanējusī “dzidrākā versija” – HK MVD un Maskavas Dinamo oficiāli apvienojas “zem” nosaukuma OHK Dinamo (Объединённый хоккейный клуб «Динамо»). no malas izskatās un lielā mērā tā arī ir, ka uz HK MVD bāzes tiek saglābts leģendārais Dinamo nosaukums. Maskavas Dinamo faniem tas ir vairāk nekā nekas, bet īstenajiem “miliču” faniem, kuru Balašihā skaitliski ir mazāk, tomēr ir “iekritiens”. ne tik daudz nosaukuma vai ambīciju dēļ, cik dēļ tā, ka kluba mērķis pamatā ir darboties Maskavā. pagaidām kā bāze paliekot Balašiha, taču jau nākamsezon 25 spēles plānots aizvadīt Maskavā Megasport arēnā. par pārējo spēļu norises vietu 100%-īgas skaidrības nav…

bet – tas būs jauns klubs. lai arī kluba vēstures lapās būs atsauces uz Maskavas Dinamo un arī HK MVD “ordeņiem un medāļiem”, tomēr no “vecā” Maskavas Dinamo būs palikušas tikai atmiņas nosaukumā, bet HK MVD ar savu dažu gadu pastāvēšanas “untumu”, izdzisīs vispār no hronikām. arī puiši, kas cīnījās HK MVD ierindā, tiks manāmi “paretināti”, daļai, piemēram, piedāvājot startēt OHK Dinamo sistēmas klubos ārpus KHL (piemēram, Krievijas Augstākajā līgā).

kā oficiālajā preses konferencē apliecina KHL prezidents Aleksandrs Medvedevs un HK MVD prezidents Mihails Tjurkins, OHK Dinamo, protams, startēs KHL-ā, bet šī kluba sistēma būs pārstāvēta arī Krievijas Augstākajā līgā un MHL. tiesa, jau pērnsezon MHL-ā startēja klubi Šerif (HK MVD jaunā paaudze) un MHK Dinamo (attiecīgi Maskavas Dinamo jaunatne). cik noprotams, tad arī MHL komanda tiks veidota “vienota”.

vēl info:

 • oficiālais KHL un HK MVD paziņojums – khl.ru
 • jaunizveidotā OHK Dinamo prezidents Mihails Tjurkins (līdz šim HK MVD prezidents) par OHK Dinamosportbox.ru
 • par OHK Dinamo mājas spēļu noturēšanas vietu – sport-express.ru
 • OHK Dinamo cels jaunu arēnu Maskavā – sport-experss.ru

2 Atbildes uz “jauns KHL zvērulis – OHK Dinamo”

 1. Willis said

  Ja ne nākamajā, tad aiznākamajā KHL sezonā apvienotā komanda iegūs Gagarina kausu, komandai būs daudz lielāks finansējums, treniņu bāze un jau nākamajā sezonā no abām komandām būs salasīti visi labākie hokejisti un par palikšanu apvienotajā komandā visi trenēsies un cīnīsies godam !
  Žēl ka daudzi hokejisti nākamajā sezonā var palikt bez darba .

 2. Bawmeris said

  Sējējs saka, ka ir vienojies ar Andersonu.
  un arī izteicis piedāvājumu Vasiļjevam.

  “Notiek sarunas arī ar uzbrucēju Sergeju Pečuru, kurš aizvadīja veiksmīgu sezonu Krievijas Augstākajā līgā. Iespēja Rīgas DINAMO pirmssezonas treniņnometnē pierādīt savu noderību komandai tiks dota arī uzbrucējam Kasparam Saulietim.”

  “Šobrīd līgumi ar Rīgas DINAMO ir 8 spēlētājiem – Naurim Enkuzenam, Oskaram Cibuļskim, Jēkabam Rēdliham, Jānim Spruktam, Robertam Bukartam, Andrim Džeriņam, Ronaldam Cinkam un Raimondam Vilkoitam.”

  “..šobrīd vienošanās par jaunu līgumu parakstīšanu jau ir panāktas ar Kristapu Sotnieku, Gunti Galviņu, Lauri Dārziņu, Krišjāni Rēdlihu, Gintu Meiju un Ģirtu Ankipānu”

  http://www.dinamoriga.eu/lv/news/view/normunds-sejejs-par-nakamo-sezonu

  turpat par pārbaudes spēlēm: Pēc treniņnometnes augustā sākumā paredzēts aizvadīt divas pārbaudes spēles ar Ņižņekamskas ŅEFTEHIMIK un Habarovskas AMUR, kuras abas šajā laikā trenēsies Latvijā. Pēc tam 9. augustā Rīgas DINAMO lidos uz Astanu, lai piedalītos Kazahstānas Prezidenta kausa izcīņas turnīrā. Pēc atgriešanās no Kazahstānas Rīgas DINAMO turpinās trenēties un aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli Latvijā, bet no 24. – 28. augustam Arēnā Rīga notiks LATVIJAS DZELZCEĻA kausa turnīrs, kurā bez mājiniekiem piedalīsies arī Jaroslavļas LOKOMOTIV, kā arī savu līdzdalību mutiski ir apstiprinājuši arī abi Gagarina kausa finālisti Kazaņas AK BARS un HK MVD (AHK DINAMO). Pēc šī turnīra Rīgas DINAMO turpinās gatavošanos sezonai un līdz pirmajam KHL regulārā čempionātā mačam (9. septembrī) plāno aizvadīt vēl vienu pārbaudes spēli savā laukumā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: