Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Balašihā pirmā sērijas spēle zaudēta (1:4)

Posted by petrovich27 uz 2010/03/19

pēc šodienas (2010-03-19) spēles pirmā perioda radās iespaids, ka komandas “aptaustās”. abas komandas meklēja vai pat gaidīja viena otras kļūdas – “caurumus un plaisas” aizsardzībā. rezultāts pēc 1. trešdaļas bija labvēlīgs dinamiešiem (1:0), taču spēles gaitu neraksturoja. atbilstošāks būtu pilnīgi sauss – 0:0.

otro trešdaļu dinamieši sāka aktīvāk, un kopumā 2. periodā pārliecinošāk izskatījās Rīgas Dinamo vīri. bet… vārtus neguva ne rīdznieki, ne Balašihas “miliči”.

3. perioda sākumdaļā HK MVD sagaidīja savu iespēju, veiksmi un arī “plaisas” Dinamo aizsardzībā un vārtos. Balašihas vīriem vajadzēja trīsarpus minūtes (no 42:59 līdz 46:28), lai rīdzinieku vārtos ripu ielādētu četrreiz! dienas beigās – 1:4 HK MVD labā.

play off 2. kārtas sērija ir tikai sākusies; tā tiks izspēlēta līdz četrām uzvarām un pašreiz ir tikai 0-1 sērijā. taču no pirmās spēles šajā sērijā derētu mācīties un atcerēties, ka HK MVD komandai viena no vērtīgākajām īpašībām ir pacietība. tādēļ zaudēt koncentrēšanos nedrīkst ne mirkli. šaubu nav, šoreiz “miličiem” piepalīdzēja arī veiksme. dinamiešiem būs sūri grūti jāstrādā katrā nākamajā spēlē, lai veiksmi dabūtu savā pusē.

Dinamo sastāvā, salīdzinot ar pēdējo spēli pret SKA, kad Ģirta Ankipāna satraumētības dēļ, dinamieši laukumā iztika ar 11 uzbrucējiem un 6 aizsargiem, ir ieviesta viena izmaiņa. proti, 4.-ajā uzbrukuma virknējumā pie Maika Iguldena un Ginta Meijas ir “ievietots” Armands Bērziņš. viss pārējais “pa vecam”. uzbrukuma virknējumi: Dārziņš – Karija – M.Rēdlihs; Cipulis – Sprukts – Karsums; Ņiživijs – Petrovickis – Hosa; Meija – Bērziņš – Iguldens. aizargu pāri: Ozoliņš – Sorokins; Sotnieks – Kr.Rēdlihs; Galviņš – J.Rēdlihs. vārtos: Pruseks. kā “otrais” spēlei pieteikts Muštukovs.

Rietumu konferences play off pusfināla tabula (pēc 2010-03-19 spēlēm):

vieta klubs 1. spēle 2. spēle 3. spēle 4. spēle 5. spēle 6. spēle 7. spēle sērijā
2. HK MVD 4:1             1-0
8. Dinamo (Rīga)

5. Lokomotiv 5:1             1-0
6. Spartak

informācija par 2010-03-19 spēli vēl:

[Dinamo galvenā trenera Juliusa Šuplera foto fiksēts Dinamo spēlē pret HK MVD 2010. gada 19. martā; foto avots: khl.ru.]

5 Atbildes to “Balašihā pirmā sērijas spēle zaudēta (1:4)”

1. daark said

Paste atkal trāpīgi izsakās.

Случились три момента, которые назову ключевыми.

Первый: Берзиньш совершает ошибку, за что удаляется на две минуты. Однако нам удается выстоять в меньшинстве, после чего Ципа создает “штрафнику” 100-процентную голевую возможность. Но все тщетно.

Второй: Спруктс в численном большинстве также не реализует прекраснейший шанс. А забрось он – всё, игра сделана! Совсем ведь другой расклад выходил бы!

И наконец, третий: между двумя этими эпизодами Петровицки получает клюшкой в лицо и уезжает на скамейку с каплями крови. Ну это ведь чистейшие четыре минуты штрафа! Однако арбитры испугались оставить хозяев втроем против пятерых при счете 0:1, хотя были ОБЯЗАНЫ ЭТО СДЕЛАТЬ!

P.S. Прусек, считаю, виноват в третьей и четвертой шайбах, но это, в общем-то, не так уж и важно теперь. Козла отпущения из него или любого другого делать не нужно.

2. Willis said

Šodien zaudējām, bet nekas traģisks nav noticis, priekšā vēl dauidzas spēlēs un “Dinamo Rīga” var uzvarēt šajā kārtā !

3. Willis said

:( Diemžēl arī otrajā …. :( ….

4. Willis said

” Голкиперу рижского “Динамо” Мартину Прусеку после матча с ХК МВД (0:2) стало плохо с сердцем. К счастью, машина “Скорой помощи” ещё не уехала, и врачи смогли оказать вратарю помощь. После этого, Прусек был доставлен в больницу для дальнейшего обследования и наблюдения. Подробности выясняются. ”