Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

mazliet statistikas pirms “Baris”

Posted by petrovich27 uz 2010/03/04

rīt, 5. martā 15:00 pēc Latvijas laika sagaidām priekšpēdējo regulārās sezonas spēli Rīgas Dinamo izpildījumā. šoreiz pret Kazahstānas klubu – Astanas Baris. kazahstāniešu klubs ar 76 punktiem 54 spēlēs šobrīd ieņem stabilu 6. vietu Austrumu konferencē. atlikušo regulārās sezonas 2 spēļu rezultāti nekādi neietekmē astaniešu vietu konferences tabulā – tie nevar ne vairs pakāpties uz 5. vietu, ne arī “pakrist” zemāk – uz 7.-to. taču tas galīgi nenozīmē, ka Baris necīnīsies. tieši pretēji – Astanas klubs varēs brīvi, nepiespiesti spēlēt savu spēli savās mājās. savukārt, rīdziniekiem, kuri jau izcīnījuši vietu play off-ā, ir vērts “pakapāties” par 7. vietu konferencē.

līdz šim pret Baris KHL čempionāta ietvaros rīdzinieki ir saspēlējuši trīsreiz; bilance 1-2 par labu Astanas klubam. tiesa, vienreiz ir bijusi arī savstarpējā pārbaudes spēle, kurā uzvarēja rīdzinieki ar 7:2. protams, par pārbaudes spēlēm punktus nedod un, protams, tas ir treniņš. bet tik un tā patīkami. summāri visās 4 līdzšinējās spēlēs visvairāk punktu pret Baris ir guvuši Lauris Dārziņš un Miķelis Rēdlihs – abiem pa 2+2.

Rīgas Dinamo iepriekšējās spēles pret Astanas Baris KHL čempionātu ietvaros:

Datums, vieta Rezultāts   Vārtu guvēji (asistenti)   RD vārtsargs
2009-09-16 Rīga   2:4  
 • M.Rēdlihs (Galviņš, Dārziņš)
 • Hosa (Cinks, Sprukts)
  Pruseks
2008-12-28 Rīga   1:0  
 • Tribuncovs (A.Širokovs, Cipulis)
  Pruseks
2008-10-20 Astana   0:3       Sperle
   
   

+ Rīgas Dinamo pārbaudes spēle pret Astanas Baris pirms KHL 2008./2009. sezonas:

Datums, vieta Rezultāts   Vārtu guvēji (asistenti)   RD vārtsargs
2008-08-06 Piņķi   7:2  
 • Dārziņš (M.Rēdlihs, Bērziņš)
 • Štāls (Cinks, Hartmanis)
 • Dārziņš (M.Rēdlihs, Sorokins)
 • M.Rēdlihs (Bērziņš, Dārziņš)
 • Vestkots (Hartigans, A.Širokovs)
 • Štāls (Saviels, Ronalds Petrovickis)
 • Ņiživijs (Tribuncovs)
  Masaļskis

5 Atbildes uz “mazliet statistikas pirms “Baris””

 1. Štumpels said

  štumpels pret Dinamo nespēlēs:
  http://www.icebox.lv/lv/news/view/stumpels-pret-dinamo-nespeles

 2. Willis said

  Pret “Dinamo Rīga” iespējams nespēlēs vēl trīs “Baris Astana” hokejisti, uzbrucējs Talgats Žainulovs, aizsargs Antons Kazancevs un uzbrucējs Devids Nemirovskis, vismaz pašlaik viņi ir slimi . :)

  Kā filmā “Šurika piedzīvojumi” ārste teica: “мы их быстро на ноги поставим, алкоголики это наш профиль” bet kaukāzietis teica, “нет спешить не надо ..”, lai arī “Baris Astana” hokejistus ārstē bez steigas. :D

 3. 4dienas (šodienas) treniņš said

  Spēlētāji trenējās tādos pašos virknējumos, kādos aizvadīja spēli pret AVANGARD – Ņiživijs, Iggulden, Cipulis, Ozoliņš, Sorokins; Karsums, Sprukts, Ankipāns, Sotnieks, K. Rēdlihs; Dārziņš, Kariya, M. Rēdlihs, Laviņš, J. Rēdlihs. Vienīgās izmaiņas bija skārušas dzelteno maiņu, kurā kopā slidoja uzbrucēji Hossa, Petrovicky un Arnason, bet aizsardzībā kopā ar Cibuļski trenējās nominālais uzbrucējs Andris Džeriņš. Zaļajos kreklos slidoja Bērziņš, Meija, Cinks.

  http://www.dinamoriga.eu/lv/news/view/rigas-dinamo-gatavojas-spelei-ar-baris

 4. Vētra nolec said

  ParSportu.lv prognozes piepildījušās. Ambiciozais krievu uzņēmēja Antona Treušnikova projekts ar nosaukumu “Vētra” cilvēku atmiņās paliks tikai ar vārdiem, nevis darbiem. “Piedodiet! Man ļoti žēl, ka viss šādi sanāca, tomēr mums nav iespēju saviem spēkiem visu attīstīt”, – šodien izteicās uzņēmējs, noslīcinādams pat neuzpeldējušo “Vētras” kuģi.

  Krievijas miljonārs pilnībā atteicies no domām Viļņā izveidot konkurētspējīgu Kontinentālās hokeja līgas klubu (KHL). Tāpat Treušnikovs neturēja arī solījumu sakarā ar Viļņas “Vētras” futbola komandu – ar spēlētājiem un pārājiem darbiniekiem norēķināšanās nenotiks, bet komandas nākotnē ir miglā tīta.
  “Visdrīzāk, 31.martā paziņosim par savu atteikšanos spēlēt KHL, jo šis projekts sponsoriem nelikās pievilcīgs”, – runāja Treušnikovs.

  Kopš vasaras bez algām dzīvojošie Lietuvas vicečempioni “Vētras” futbolisti līdz pat vakardienai ticēja, ka algas tiks izmaksātas, tomēr tagad pilnībā noskaidrojies – Treušnikovs kārtējo reizi melojis. Pēc ParSportu.lv rīcībā esošas informācijas, Treušnikovs tuvākajā laikā pilnībā pārtrauks jebkādas saistības ar Lietuvas sporta pasauli.

  http://parsportu.lv/articles/0/37367/

 5. Zibens said

  Novēlu RD “kapāt” līdz uzvarai! Šoreiz paredzu, ka būs “zāģis” ar 3:4. Ceru, ka kļūdos. :D
  Sarauj!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: