Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

pēc ļoti “grūtiem” slovakiem nāk atkal čehi

Posted by petrovich27 uz 2010/02/22

arī Slovākijas olimpiskā izlase izrādījās manāmi stiprāka par Latvijas valstsvienību. svētdienas (2010-02-21) agrā rītā (Vankūverā – vēl 20. februārī) tapa skaidrs, ka spēku samērs ir 0:6 par labu Slovakijai. ar šo spēli Latvija “nogarantēja” sev 4. (pēdējo) vietu B apakšgrupā un 12. (pēdējo) vietu olimpiskā hokeja “regulārajā sadaļā”, gaidot atlikušo spēļu rezultārus, lai uzzinātu 5. vietas “saņēmēju”, ar kuru Latvijas izlasei nāksies cīnīties ceturtdaļfināla kvalifikācijā trešdienas – 24. februāra ļoti agrā rītā (pēc Vankūveras aika – 23. februārī). sagadījies tā, ka vienā kvalifikācijas pārī cīnīsies Latvija atkal pret Čehiju.

pret Slovakiju (0:6). nevarējām nekā padarīt – ne pret slovaku izslavētajiem snaiperiem, ne arī pret Slovakijas izlases vārtsargu. uzbrukumā mazliet izmaiņu 3. un 4. virknējumā. visi 4: Karsums – Sprukts – Ankipāns; Ņiživijs – Vasiļjevs – Cipulis; Dārziņš – Daugaviņš – M.Rēdlihs; Meija – Bērziņš – A.Širokovs. ceturtais uzbrucēju trio pret Slovakiju tika ekspluatēts vismazāk: Gintam Meijam spēles laiks 4:18; Armandam Bērziņam – 5:31; Aleksejam Širokovam – 6:03.

sakarā ar Galviņa satraumēšanos aizsargu pāri trīsarpus: Skrastiņš – Kr.Rēdlihs; Reķis – Pujacs; Sotnieks – Bārtulis; 7.-ais aizsargs – Laviņš (spēles laiks no aizsargiem mazākais – 7:49). šoreiz starp aizsargiem vairāk kritikas no dažāda tipa speciālistiem izpelnījās pāris “Skrastiņš – Kr.Rēdlihs”, kuram gadījās būt laukumā pie 4 vārtu zaudējumiem un nopelnīt lietderības koeficientu “-3”. taču joprojām atgādinājums – aizsardzībā jāstrādā ne tikai aizsargiem! vārtos Edgaram Masaļskim izdevās atvairīt 31 no 37 metieniem.

jāpiekrīt “super-ekspertam” Guntaram Pastem, ka vainīgos meklēt nav jēgas, jo tik liela atšķirība ir meistarībā. protams, puiši centās un gribēja… cits stāsts, ka nemācēja.

olimpiskā turnīra “pirmās sesijas” vietu izkārtojums (pirmās 4 izlases tiek ceturtdaļfinālā automātiski; pārējās 8 aizvadīs kvalifikācijas izspēli):