Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

“juniori” nokārto triecien-periodu

Posted by petrovich27 uz 2010/02/13

tie, kas šodien (2010-02-13) Inbox.lv ledushallē Piņķos ieradās vērot Dinamo Juniors un Grodņas Ņeman spēli ar nokavēšanos – 2. periodā, bija jau palaiduši garām svarīgākās norises… pirmā trešdaļa noslēdzās ar 6:2, bet spēle – ar 6:3 “junioru” labā.

vairumā epizožu sakarīgu spēli aizvadīja Oskars Cibuļskis, kurš guva 2 vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja. jāpiekrīt, ka 2+1 punkti spēlē aizsargam ir ļoti pat labs rādītājs. “plus-mīnus koeficients” Cibuļskim šajā spēlē gan “-1”. Andris Džeriņš nopelnīja 3 rezultativitātes punktus, trīsreiz rezultatīvi piespēlējot. tā kā BAČ spēlēs uzvarētāju komandas pusē mēdz nosaukt divus labākos konkrētās “cīņas” spēlētājus, tad “junioru” rindās par tādiem nosaukti – Cibuļskis un Džeriņš.

Dinamo Juniors ierindā pēc pirmsolimpiādes pārbaudes spēles ieradies Roberts Bukarts, kuram, pat nespēlējot visu spēli līdz galam, uzreiz arī 3 punkti (1+2). vēl no jaunajiem pieminams Kristiāns Pelšs (dz. 1992.), kuram rezultativitātes un lietderības statistikas ailītē šajā spēlē ir nullītes, bet kurš dažās epizodēs uzrādīja lielisku cīņassparu un “deva cerības”, ka drīzumā varēsim sagaidīt kaut ko vairāk.

info vēl:

[attēlā Oskars Cibuļskis “lielā” Dinamo ierindā pret Maskavas Spartak 2010. gada 20. janvārī; foto no dinamoriga.eu krājumiem.]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: