Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

“vitjazi” atbruņoti arī Rīgā (3:1)

Posted by petrovich27 uz 2010/02/03

pirmajā trešdaļā rīdzinieki neizmantoja virkni izdevību, kādēļ pirmā trešdaļa noslēdzās ar 0:0. taču otrajā trešdaļā dominance laukumā sāka pārvērsties rezultātā. rezultātu šajā spēlē atklāja Oļegs Sorokins, kurš aktīvi darbojās uzbrukumos un arī savā “pamatdarbavietā” – aizsardzībā.

rezultativitātes apgriezienus “uzņēmis” Aleksandrs Ņiživijs, kuram šajā spēlē 3 punkti (1+2). tāpat visos rīdzinieku izveiktajos vārtu guvumos piedalījās Sandis Ozoliņš, kuram 0+3 punkti. ļoti bieži Čehovas Vitjaz vārtus šovakar (2010-02-03) apšaudīja Marsels Hosa; viens no viņa šāvieniem bija trāpīgs! attiecīgi Hosa arvien stabilāk nostiprinās KHL snaiperu topā (nu jau 32 vārtu guvumi).

Dinamo vārtsarga Edgara Masaļska sniegums tika novērtēts ar šīs spēles dinamiešu labākā spēlētāja godu. interesanti pret Vitjaz darbojās Kristaps Sotnieks, kurš vairākkārt pamanījās atrasties uzbrukuma smailē un arī “pastrādāt” aizsardzībā.

vēl labās ziņas: a) rīdzinieki kopj vairākuma realizāciju – visi 3 vārti gūti vairākumā; b) neesam guvuši pamatīgas traumas pret parupji un “ne pārāk tīri” spēlējošo Vitjaz vienību. gala beigās (52. minūtē) viens no Čehovas kluba “agresoriem” – Džošs Gratons (Josh Gratton) nopelnīja soda kombināciju: 2+10+20 minūtes.

uzbrukuma “versijas”. Karsums Dinamo ierindā ir atgriezies, bet joprojām esam bez Ankipāna. spēli dinamieši uzsāka ar pilniem 4 uzbrukuma virknējumiem: Ņiživijs – Iguldens – Cipulis; Bukarts – Petrovickis – Hosa; M.Rēdlihs – Karija – Dārziņš; Karsums – Arnasons – Sprukts. taču otrajā trešdaļā pāreja uz 3 uzbrukuma virknējumiem ar versijām: Sprukts – Iguldens – Karsums; Cipulis – Iguldens – Karsums; Ņiživijs – Petrovickis – Hosa; Sprukts – Karija – M.Rēdlihs. Dārziņu “piemeklējušo” veselības problēmu dēļ spēles gaitā tika izjaukts arī pēdējā laikā nemainīgais Karijas virknējums, Dārziņa vietā “ieliekot” Spruktu. attiecīgi īsākais spēles laiks – Arnasonam (4:58), Bukartam (6:55), Dārziņam (7:42). pārejot uz 3 uzbrukuma virknējumiem, kaut kā nesanāca izmantot “handikapu”, ko sniedza fakts, ka Vitjaz Rīgā ieradās samazinātā sastāvā.

aizsardzībā. 3 pāri: Sotnieks – Kr.Rēdlihs; Sorokins – Ozoliņš; Galviņš – Laviņš. spēlei pieteiktais 7.-ais aizsargs Cibuļskis laukumā šoreiz netika ne sekundi. tāpat malā bija jānosēž spēlei pieteiktajam vārtu “otrajam numuram” Muštukovam, kurš aizstāja pietraumēto “vārtnieku” Pruseku. tāpat joprojām aizsardzībā jāiztiek bez Jēkaba Rēdliha.

par konkurentiem. tā kā CSKA vakar (2010-02-02) pamatlaikā zaudēja Maskavas dinamiešiem, tad rīdzinieki ir pietuvojušies 7. vietai, ko pašreiz ieņem CSKA, viena punkta attālumā. taču atslābt nevar – rīdzinieku tuvākie “sekotāji” saglabā līdzšinējo punktu attālumu, jo šodienas spēlēs ir uzvarējuši savus pretiniekus: Torpedo klubs ar 4:2 uzveica Minskas dinamiešus; Čerepovecas Severstaļ “izvilka” uzvaru pamatlaikā ar 4:3 pār Sibir vienību. pēc šodienas spēlēm vietu play off ir nodrošinājusi arī Atlant vienība, bet Minskas Dinamo ir zaudējusi arī teorētisku iespēju iekļūt izslēgšanas spēļu cīņās.

Rietumu konferences tabula (pēc 2010-02-03 spēlēm; piebilde: pirmās divas vietas tiek garantētas divīziju līderiem; vieta-klubs-spēļu skaits-punkti):