Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

KHL zvaigznes Hosa & Ozoliņš

Posted by petrovich27 uz 2010/01/31

Rīgas Dinamo krāsas (lasīt – logo) KHL zvaigžņu spēlē 30. janvārī Minskā cienījami pārstāvēja Jāgra (KHL ārzemnieku) komandas sākumsastāvā iebalsotie Marsels Hosa un Sandis Ozoliņš. ja Ozoliņš uzspēlēja tikai pirmajā periodā, tad Hosa – visās trešdaļās un gana rezultatīvi.

Marsela Hosas kontā šoreiz 2 vārtu guvumi. pērn KHL zvaigžņu spēlē Hosa bija pamanījies pat trīsreiz trāpīt vārtos! arī šoreiz uzvarēja Jāgra komanda: spēlē ar 11:8; summā ar meistarības pārbaudījumiem 14:13.

Sandis Ozoliņš pārtraucis dalību zvaigžņu spēlē dēļ sarežģījumiem ar plecu, portālam icebox.lv pastāstījis Dinamo ģen-men Normunds Sējējs (lasīt icebox.lv). pleca trauma gan neesot nopietna, un pirmdien (2010-02-01) Ozoliņš pret Minskas Dinamo spēlēšot.

mazliet par zvaigžņu spēli:

[attēlā: Marsels Hosa un Sandis Ozoliņš spēlē pret Čeļabinskas Traktor 2010. gada 16. janvārī; foto autors Agris Krusts: agriskrusts.lv]

2 Atbildes uz “KHL zvaigznes Hosa & Ozoliņš”