Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

ja “Dinamo” zaudē izredzes uz “play off”, tad zaudē Hosu? Sējējs noliedz!

Posted by petrovich27 uz 2010/01/22

icebox.lv “izlaistā” ziņa par Marsela Hosas iespējamo pāriešanu uz Salavat Julajev neatstāja vienaldzīgu nevienu Dinamo līdzjutēju un “sekotāju”. tiek ziņots, ka lēmums par Hosas “pārdošanu” varētu tikt pieņemts pēc tuvāko 4 izbraukuma spēļu sērijas. lēmums būšot atkarīgs “no tā, vai Dinamo janvāra beigās saglabās reālas cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs”. atgādinājumam: ar šodienas spēli pret Maskavas Dinamo “iestartējas” 4 spēļu izbraukuma sērija, kurā, neskaitot Maskavas dinamiešus, nāksies cīkstēties arī pret SKA, Severstaļ, Atlant.

Austrumu divīzijas līdervienība Salavat Julajev esot gatava izpirkt Hosas līgumu, bet Dinamo vēl mēģinot tikt skaidrībā ar savām iespējām… “pārdomām” daudz laika vairs nav atlicis – transakcijas iespējamas vēl tikai janvāra laikā. ja kluba vadība Marselu Hosu “pārdos”, tad noskaņa skaidra – cerības uz play off vismaz pārdevēji ir zaudējuši.

saskaņā ar ziņu aģentūras BNS izplatīto ziņu, Dinamo ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs minējis, ka Hosu nedomā “pārdot”: “Variants būtu, ja mums nebūtu nekādu izredžu tikt “play off”, taču izšķirošās cīņas par tikšanu izslēgšanas spēlēs mums būs pēdējās četras mājas spēles februāra sākumā. Bet tad būs jau par vēlu, jo jaunus spēlētājus klubi var pieteikt līdz 31. janvārim” (citāts no diena.lv).

raugoties no “saimnieciskā” viedokļa, ja pēc šīs sezonas Hosu tik un tā nespējam noturēt Rīgas klubā, tad materiāli izdevīgāk “atvadīties” brīdī, kad Hosa ir visvairāk vajadzīgs pircējiem. taču līdz šim pieejamās informācijas gaismā “atvadas” varētu izskatīties pēc tā, ka “mums vairs šajā sezonā neko nevajag”. atgādinājumam: līdzjutēji visvairāk novērtē cīņu līdz galam, pat ja iespējas ir nekādas un cerība visminimālākā.

reti kurš noliegs, ka Hosa ir kļuvis par vienu no redzamākajām Rīgas Dinamo kluba “vizītkartes” sastāvdaļām. ne velti Hosa ir arī visas KHL labākais snaiperis un jau otro gadu KHL zvaigžņu spēles sākumsastāva dalībnieks. neliela rekomendācija kluba vadībai: ja tomēr paliekam bez Hosas, ieziņot savu “vīziju” par to, kā plānojam aizstāt tos “četrudesmitcik” punktus, ko rīdziniekiem sezonā “ienes” Hosa.

P.S. nevienam šaubu nav – Marsels Hosa Rīgā nespēlēs mūžīgi. viņam ir savi karjeras izaicinājumi, savi plāni, arī savi ieņēmumu budžeti. nācija saprot, ka Rīgas klubam nebūs iespējams to nodrošināt visas Marsela Hosas atlikušās karjeras ilgumā. tomēr nevajadzētu “rakt nost” šo sezonu pirms tā ir beigusies!

avoti: icebox.lv; diena.lv

[Marsela Hosas foto fiksēts spēles pret Spartak 2010-01-20 laikā; foto autors Agris Krusts: agriskrusts.lv]

3 Atbildes uz “ja “Dinamo” zaudē izredzes uz “play off”, tad zaudē Hosu? Sējējs noliedz!”

 1. petrovich27 said

  Sējēja īs-intervija Hosas sakarā:
  http://www.insport.lv/index.php?view=article&key=4b599a5a

 2. Icebox vērpj tālāk said

  http://www.icebox.lv/lv/news/view/ufa-liedzas-par-hosu

 3. Icebox vērpj tālāk said

  turpat:

  Ufas Salavat Julajev ģenerālmenedžeris Oļegs Gross šodien telefonsarunā ICEBOX sacīja, ka Marcela Hosas iegūšana neietilpst viņu plānos

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: