Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

“Avtomobiļist” uzvarēts bez variantiem

Posted by petrovich27 uz 2010/01/15

revanšs pret Jekaterinburgas Avtomobiļist sanāca cienījams – 4:0. jāatzīst, ka jau no paša spēles sākuma Urālu viesiem nebija daudz variantu. rīdzinieku disciplinētā spēle visās maiņās un virknējumos neatstāja “automobīlistiem” rīcības brīvību. lai arī viesu vārtsargs Ivans Lisutins darīja visu iespējamo, tomēr ar to bija par maz. rīdzinieku organizētie “vārtu momenti” bija bīstamāki un arī rezultatīvi. piebilde: Lisutins atzīts par labāko Avtomobiļist ierindā vakardienas (2010-01-14) spēlē pret rīdziniekiem.

Rīgas Dinamo pusē vērtīgi cīnījās visi virknējumi. tā, ka grūti izcelt kādu spēlētāju īpaši. enerģijas “daudzumu” demonstrēja Dārziņš, Ņiživijs, Miķelis Rēdlihs, Sprukts, Iguldens, Bukarts, Cipulis, Ankipāns, Hosa… īpašs prieks par Jēkabu Rēdlihu, kurš guva savus pirmos vārtus KHL, kritienā “dasitot” Iguldena metienu un panākot 4:0. Hosas vārtu guvums izskatījās efektīgi – labākajās Marsela Hosas tradīcijās! un, protams, slavējama Edgara Masaļska “sausā” darbība Dinamo vārtos. par ko Masaļskim labākā spēlētāja gods dinamiešu “nometnē”. vēl labā ziņa – divi vārti gūti skaitliskajā vairākumā, uzlabojot rīdzinieku statistiku vairākuma realizācijai, ar kuru ne vienmēr sokas “rožaini”.

sastāvs. Dinamo uzbrukuma virknējumi: Sprukts – Iguldens – Arnasons; Ņiživijs – Petrovickis – Hosa; M.Rēdlihs – Karija – Dārziņš; Bukarts – Ankipāns – Cipulis. aizsardzībā: J.Rēdlihs – Kr.Rēdlihs; Ozoliņš – Sorokins; Galviņš – Laviņš. kā 7. aizsargs Sotnieks, kurš “dabūja” uzspēlēt mazliet. jāpiebilst, ka kopā ar Iguldenu un Spruktu arī Arnasona spēle sāk izskatīties nedaudz labāk. un 4. maiņa (Bukarts – Ankipāns – Cipulis) rādās ļoti ņipra.

“draugu” spēles ceturtdienā (2010-01-14). paralēli vai mazliet pirms rīdzinieku cīņām attiecības skaidroja arī dinamiešu sāncenši cīņā par tiesībām uzspēlēt play off. Rīgas Dinamo un to faniem labvēlīgi rezultāti bija Minskas Dinamo un Severstaļ aizvadītajās spēlēs. abi minētie klubi pamatlaikā piekāpās saviem pretiniekiem: minskieši zaudēja Magņitkai (1:2); Severstaļ vīri atzina Ņeftehimik pārākumu (4:2). tā rezultātā Minskas klubs rīdziniekus tabulā nepanāca, bet rīdzinieki punktu ziņā panāca un tabulā apsteidza Severstaļ klubu, pakāpjoties uz Rietumu konferences 9. vietu.

taču svarīgākais rīdzinieku konkurents Torpedo šajā dienā ar 6:3 uzvarēja Znaroka trenēto HK MVD vienību, saglabājot 6 punktu atrāvienu no Rīgas dinamiešem. jāpiebilst, ka Ņižņijnovgorodas Torpedo sakarīgais sniegums pēdējās spēlēs pamatīgi sarežģī rīdzinieku iespējas tikt play off zonā. tāpēc nav neiespējams viedoklis, ka rīdziniekiem ir lielāka iespēja konferences tabulā “apdzīt” CSKA vienību, kas neaizvada savu labāko sezonu, nevis “noķert” mērķtiecīgo “Torpēdu”…

Rietumu konferences “aktuālais posms” tabulā (pēc 2010-01-14 spēlēm):

7. CSKA 44 65
8. Torpedo 43 62
9. Dinamo (Rīga) 42 56
10. Severstaļ 44 56
11. Dinamo (Minska) 42 50
12. Vitjaz 43 32
   

skatām- un lasāmviela par Dinamo  – Avtomobiļist spēli (2010-01-14):

P.S. par Dinamo un Avtomobiļist iepriekšējo spēli 2009. gada oktobrī: lasīt

[attēlā Jēkabs Rēdlihs; foto fiksēts spēlē pret Maskavas Dinamo Rīgā 2009. gada 26. oktobrī; foto autors Agris Krusts: agriskrusts.lv.]

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: