Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Galviņš, “juniori” & KHL kauslības

Posted by petrovich27 uz 2010/01/11

Galviņš – nedēļas labākais. kā bija prognozējams pēc spēles pret Sibir, kuru dinamieši “pārbrauca” ar 7:2, par KHL pagājušās nedēļas (4.-10. janv.) labāko aizsargu nosaukts Guntis Galviņš. viņam spēlē pret Sibir 2+2 punkti, kā arī aizvadītās nedēļas aizvadīto 2 spēļu summā koeficients “+5”. šosezon jau piektā reize, kad kāds Rīgas dinamietis ir izpelnījies nedēļas labākā spēlētāja godu! šosezon tas bija izdevies arī Ņiživijam, Masaļskim, Bukartam un Miķelim Rēdliham. pērn KHL nedēļas labāko rindās rīdzinieki sabija “tikai” 3 reizes. turklāt sezona vēl nav galā!

Dinamo Juniors atsāk labi! Dinamo Juniors puiši pēc U-20 čempionātam rezervētās pauzes veiksmīgi atsākuši dalību BAČ-ā, pirmajā pēc-pauzes spēlē (2010-01-09) ar 6:2 uzveicot Bobruiskas Šiņņik vienību. spēles “zvaigzne” bija Toms Hartmanis, kurš spēlē guva 2+2 punktus. 38 no 40 metieniem atvairīja Dinamo Juniors vārtuvīrs Nauris Enkuzens. pa 2 punktiem nopelnīja Roberts Bukarts (1+1), Jānis Straupe (0+2) un Armands Bērziņš (0+2). pa vienam vārtu guvumam Elvja Biezā, Ričarda Birziņa un Mārča Zemberga kontā, bet rezultatīva piespēle – Oskaram Cibuļskim. šodien (2010-01-11) Dinamo Juniors dienas kārtībā cīņa pret Žlobinas Metallurg vienību.

atmiņas no U-20 čempionāta. lai arī Latvijas U-20 vienība izcīnīja 9. vietu (no 10) un “ceļazīmi” uz 1. divīziju, ir statistikas parametrs, kurā Latvijas un t.sk. Dinamo sistēmas puisis ir spēcīgas pozīcijās. čempionāta snaiperu TOPā Roberts Bukarts ar 6 gūtiem vārtiem ierindojas dalītā 3.-5. vietā. no visiem Latvijas U-20 izlases puišiem divi rezultatīvākie ir tie Dinamo Juniors vīri, kuri šosezon ir uzspēlējuši arī “lielajā” DinamoRoberts Bukarts (6 spēlēs 6+1) un Ronalds Cinks (0+5). “nodeva” statistikai ir arī mazāk bēdīgo “+/-” koeficienta īpašnieku pieminēšana (kopumā plusos nebija neviens). vienīgais neitrālais – Dinamo Juniors aizsargs Ēriks Ševčenko, kuram gan nācās spēlēt tikai 1 spēli, bet skarbāko – pret Kanādu. vismazāk “mīnusainie” (-2) bija arī Dinamo Juniors vīri – aizsargs Ralfs Freibergs un uzbrucējs Raimonds Vilkoits.

P.S. KHL lielākā “klope”. šosezon pirmā un kopumā KHL otrā pirms beigām pārtrauktā spēle aizsākās sestdien (2010-01-09) starp Vitjaz un Avangard vienībām. “pirms beigām” ir maigi teikts, jo spēle pārtraukta pēc masveida kautiņiem jau spēles 4. minūtē, kad noraidīto skaita dēļ nebija iespējams nodrošināt spēlētāju minimumu laukumā. Avangard bija noreaģējuši uz Vitjaz provokāciju un neļāvās tā vienkārši būt ieslānītiem Vitjaz ierastajās tradīcijās. nākamajā dienā speciāla KHL disciplinār-sēde pielēma abiem klubiem tehnisko zaudējumu (katram 0:5) un naudas sodus. bet provokatoriem un KHL kaušļiem – Vitjaz vienībai – izteica brīdinājumu, ka analogas situācijas gadījumā klubs varētu “izlidot” no KHL saimes.

avoti & lasāmviela:

 • Galviņš starp nedēļas labākajiem – khl.ru
 • Dinamo Juniors vs Šiņņikextraliga.stats.pointstreak.com
 • U-20 čempionāta statistika – iihf.com
 • Latvijas U-20 izlases spēlētāju statistika – iihf.com
 • Vitjaz vs Avangard kautiņu (2010-01-09) videokhl.ru, youtube.com (1. video un 2. video), rutube.ru
 • augstākminētās spēles online pieraksts (pievērst uzmanību sodiem) – khl.ru
 • Vitjaz vs Avangard “spēles” analīze (video) – youtube.com
 • KHL disciplinārās komitejas lēmums par Vitjaz un Avangard spēli – khl.ru

[attēlā Guntis Galviņš cīņā pret Habarovskas Amur 2010. gada 7. janvārī; foto avots: hcamur.ru]

4 Atbildes uz “Galviņš, “juniori” & KHL kauslības”

 1. petrovich27 said

  Žlobinas metalurgiem gan juniori zaudēja. 2:3 PM

 2. P.S. said

  starp citu, pret žlobinārijiem Bukartam 2 vārtu guvumi

 3. Vitjaz vs Avangard said

  kautiņš pirms liktenīgās spēles
  http://www.allhockey.ru/news/69522/

 4. […] 0+2 punkti. piebildei: šosezon viņš vienu nedēļu tika atzīts par visa KHL labāko aizsargu (lasīt tepat). šķiet, ar šo faktu uzskaitījumu ir gana daudz pateikts. A.Puče sportaavize.lv rindās zina […]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: