Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

“Dinamo” sagrauj “Sibir” vienību ar 7:2

Posted by petrovich27 uz 2010/01/05

spēles sākums neliecināja, ka “draud” uzvara lielā “atrāvienā”. spēles 2. minūtē (pie 1:22) dinamiešu zaudētie vārti līdzjutējiem lika “nobaidīties”. taču pamazām spēle sakopās – līdz 4:1 pēc 1. perioda un līdz 7:1 pēc 2. perioda. ar 3.periodu (spēles laiks 40:00) ne pārāk veiksmīgi “strādājošo” sibīriešu vārtsargu Tomu Lousonu (Tom Lawson) pēc visiem 7 ielaistajiem vārtu guvumiem nomainīja amata brālis Jurijs Kļučņikovs. gala beigās – 7:2!

šodienas (2010-01-05) spēles “stārs” un rezultatīvākais Dinamo ierindā – Guntis Galviņš, kuram spēlē pret Sibir 2+2 punkti. slavējama rezultativitāte arī 3 punktus guvušajiem maiņas partneriem – Martinam Karijam (1+2) un Laurim Dārziņam (0+3). Dinamo vārtos cīnījās Edgars Masaļskis. kapteiņa pienākumus, šoreiz aizstāvot savus cīņu biedrus, manāmi pildīja Sandis Ozoliņš.

Šuplera pārkombinācijas uzbrukumā. joprojām Dinamo rīcībā veselības problēmu dēļ nav Aleksandrs Ņiživijs, kas ir viens no iemesliem kārtējiem virknējumu pārkārtojumiem. pirmajā uzbrucēju virknējumā šoreiz tika laukumā “ievadīti” trīs centra uzbrucēji: Arnasons – Iguldens – Sprukts. otrais virknējums “tradicionālais”: Hosa – Petrovickis – Ankipāns. trešais virknējums arī pēdējā laikā aktuāls: Dārziņš – Karija  – M.Rēdlihs. savukārt, ceturtais uzbrukuma virknējums, kurš laukumā tika ļoti pat minimāli (saskaņā ar protokolu, 1:55 – 2:28 robežās) un tikai 3. periodā, iemaisīts ar Cipuli: Meija – Džeriņš – Cipulis.

aizsardzībā. kamēr 1990. gadā vai vēlāk dzimušie cīnās pa U-20 čempionātu, Dinamo jāpiesaka mazāks spēlētāju skaits, un attiecīgi arī šai spēlei tikai 3 aizsargu pāri. jauns pirmais pāris: brāļi Jēkabs un Krišjānis Rēdlihi. otrais pāris: Ozoliņš un Sorokins. trešais: Galviņš un Laviņš. spēlei nav pieteikti izbraukumā līdzpaņemtie Sotnieks un Svets. kopumā būtu lieki meklēt “caurumus” Šuplera jaunajā “komplektā”, ņemot vērā spēles graujošo rezultātu.

background pirms Sibir. pirms šodienas spēles kā dinamiešiem, tā sibīriešiem pēc 39 spēlēm bija izcīnīti 47 punkti. “tikvien” būtiska atšķirība – Rīgas Dinamo ar šo punktu daudzumu “pietika” 10. vietai Rietumu konferencē, bet Novosibirskas klubam – 8. vietai Austrumu konferencē. šosezon jau vienreiz dinamieši saspēlēja ar Sibir vienību Rīgā, piekāpjoties sibīriešiem ar 3:5. savukārt, pērnsezonas (2008./2009.) regulārā čempionāta spēļu bilance 2-2 (un punktu sadalījums 6-6).

konkurenti nesnauž. šodien spēles aizvadīja arī Dinamo galvenie konkurenti par iekļūšanu play off-ā. Torpedo ir uzņēmis apgriezienus un turpina uzvaru sēriju, šoreiz ar 4:2 pieveicot Astanas Baris klubu. savukārt Severstaļ ar 5:2 uzvarēja Spartak vienību. rīdzinieku tuvākais sekotājs – Minskas Dinamo izcīnīja 1 punktu, piekāpjoties Habarovskas Amur spēlētājiem bullīšu sērijā (2:3).