Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

atkal Minska. šoreiz bez punktiem…

Posted by petrovich27 uz 2009/12/22

Minskas “buļļveidīgie” (skatīt Minskas kluba logo) šodien izrādījās pārāki 1:4 apmērā. spēles sākumā Rīgas dinamieši izskatījās neslikti, bet minskieši – labi. otrajā trešdaļā spēles gaita izlīdzinājās, taču spēles “atrisinājums” nāca uz pēdējās trešdaļas sākumu atliktajā minūtē “ar astīti”. otrās trešdaļas “atlikumu” pārcēla izspēlēt dēļ izsistā apmales stikla. un tieši šī “atlikuma” laikā Minskas Dinamo ar 56 sekunžu starpību sameta saviem Rīgas kolēģiem divreiz, panākot 0:3. rīdzinieki no tā lāga neatkopās, un arī minskieši neļāva.

protams, slikts stils ir vainot tiesnešus. protams, ne jau tiesneši rīdziniekiem sameta… protams, paši rīdzinieki iepelnīja noraidījumus… bet 5+20, ko piešķira Aleksandram Ņiživijam 3. perioda sākumā bija pārāk skarbs sods. bet galvenais – nelīdzsvarots ar citām līdzīgām epizodēm. un jāpiebilst, ka ne pirmo reizi šosezon tieši Minskā spēlē starp rīdziniekiem un mājiniekiem tiesāšana bija “ne bez jautājumiem”…

labas ziņas – ierindā ir atgriezušies iepriekš “neveselo” sarakstā esošie Ozoliņš, Iguldens un Sprukts, kurš jau bija iesildījis rokas un kājas Latvijas izlases pārbaudes spēlē pret Dāniju. sliktā ziņa Rīgas Dinamo, bet labā Latvijas izlases spēlētāju un kandidātu faniem – vienus vārtus Minskas kluba labā guva Kaspars Saulietis. vienīgos vārtus rīdzinieku vārdā iemeta Miķelis Rēdlihs no Dārziņa un Karijas piespēlēm.

Dinamo sastāvs. vārtos: Pruseks. uzbrukumā: Cipulis – Iguldens – Ņiživijs; Ankipāns – Petrovickis – Hosa; Dārziņš – Sprukts – M.Rēdlihs; Arnasons – Karija – Meija. aizsardzībā tikai 3 pāri: Ozoliņš – Sorokins; Svets – Kr.Rēdlihs; Laviņš – Galviņš. šoreiz nācās iztikt ar 20 spēlei pieteiktiem vīriem (nevis 21), jo sastāvā nav neviena 1990. gadā dzimuša vai jaunāka hokejista. atgādinājumam: dinamiešu jaunie Bukarts un arī Cinks ir devušies pārbaudes spēlēs pirms U-20 pasaules čempionāta, kas startē šomēnes. un, cita starpā, Bukarts pārbaudes spēlē pret Krievijas U-20 izlasi guva divus vārtus, palīdzot Latvijas U-20 izlasei uzvarēt ar 3:2 papildlaikā.

lasāmviela vēl:

3 komentāri uz “atkal Minska. šoreiz bez punktiem…”

  1. Paste par spēli said

    http://insport.lv/index.php?view=article&key=4b312eb6

  2. Paste par Mikeli said

    Какое такое удаление уже у Микелиса Редлиха? Я смотрел игру по НТВ+, так там даже российские комментаторы поражаются Редлиху. Не понимают они, как можно быть одним из лучших снайперов Лиги и в то же время так тупо удаляться, иметь вообще столько штрафа? Таких людей в КХЛ больше нет!

  3. blogs said

    http://hokejazinas.wordpress.com/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: