Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Miķelis Rēdlihs nedēļas labākais KHL!

Posted by petrovich27 uz 2009/12/16

par KHL pagājušās nedēļas (7. – 13. decembris) labāko uzbrucēju ir atzīts Miķelis Rēdlihs. KHL statistiķi par labu atzinuši Miķeļa vērtīgo pienesumu 4 spēlēs – 6 punkti (3+3) un lietderības koeficients +7.

šosezon Miķelis Rēdlihs ir jau ceturtais Rīgas dinamietis, kurš ierindojies starp nedēļas labākajiem spēlētājiem visā Kontinentālajā Hokeja Līgā. pagaidām 2009./2010. g. sezonā starp nedēļu labākajiem ir izdevies iekļūt – Aleksandram Ņiživijam kā uzbrucējam, Edgaram Masaļskim kā vārtsargam, Robertam Bukartam kā debitantam.

pērnsezon (2008./2009.) nedēļas labāko KHL spēlētāju godu rīdzinieki izpelnījās 3 reizes un visas reizes vārtsargi – jau 2.-ajā KHL nedēļā (8. – 14. septembris) Edgars Masaļskis un divreiz pēc kārtas decembrī Martins Pruseks. šajā sakarībā Pruseks tika atzīts arī par KHL mēneša (decembra) labāko vārtsargu. kā atceramies, Pruseks bija vērtīgs jaunieguvums un akūti nepieciešams Rīgas Dinamo vārtu “pirmais numurs” pēc tam, kad rīdzinieki bija zaudējuši Edgaru Masaļski un neveiksmīgi mēģinājuši iespēlēt Danielu Sperli (Daniel Sperrle)…

KHL nedēļas spēlētāju ziņā dinamieši ir progresējuši acīmredzami. vēl sezona ir “vidū” (dinamiešiem nospēlētas 35 spēles no 56 regulārajā), bet šogad nedēļas spēlētāju jau ir vairāk un biežāk. mazliet, bet tomēr. turklāt – visi šīs sezonas labākie ir “pašmāju” spēlētāji, nevis leģionāri! uz mēneša labāko gan vēl jātiecas.

P.S. Latvija vs. Dānija (5:3). cita starpā šodien (2009-12-16) Latvijas izlase aizvadīja pirmo no divām pārbaudes spēlēm pret Dānijas izlasi, kura tika pieveikta… bet “pieveikumam”, arī saskaņā ar spēles gaitu, bija jābūt ar lielāku starpību – gan vairāk sametot, gan mazāk ielaižot. protams, tā ir tikai pārbaudes spēle. jāatzīst, ka kopumā daudzu neizmantoto iespēju spēle.

protams, Latvijas izlases rīcībā šobrīd nav “ziemeļamerikāņu”, kā arī savainotie (piem., Sprukts, Kr.Rēdlihs). taču ar esošajiem vajadzēja pietikt. jo pat uz aci Latvijas izlasē dominējošais Rīgas Dinamo līmenis bija manāmi augstāks par Dānijas līdzatvesto. arguments arī nebūs tas, ka “puiši nav vēl saspēlējušies”, jo no 21 spēlētāja (ieskaitot vārtsargu), kas šodien gāja laukumā Latvijas krāsās, 12 ir esoši dinamieši, kas vēl svētdien (2009-12-13) visi kopā “grauza ledu” cīņā pret Minskas Dinamo. vārdi: Ankipāns, Bērziņš, Cipulis, Dārziņš, Galviņš, Laviņš, Masaļskis, Ņiživijs, J.Rēdlihs, M.Rēdlihs, Sorokins, Sotnieks.

turklāt citiem pieciem Latvijas izlases šī vakara cīnītājiem Dinamo “stiliņš” nav svešs – 1 no viņiem ir “daļējs dinamietis” (Jekimovs, kas brīžam Dinamo Juniors sastāvā), bet 4 ir bijušie vai vismaz īslaicīgie dinamieši (Bļinovs, Pečura, Pujacs, A.Širokovs). un tikai 4 vīri šodienas spēlē nav bijuši saistīti ar Rīgas Dinamo sistēmu – Jerofejevs, Reķis, Saulietis, Vasiļjevs.

spēlē aktīvāka izskatījās maiņa “Dārziņš – Bērziņš – M.Rēdlihs” – kā atnākusi pa taisno no svētdienas spēles. riktīgi labi pacīnījās Lauris Dārziņš, kura kontā spēles pirmais vārtu guvums. aktīvi cīkstējās Minskas dinamietis Kaspars Saulietis, kurš pelnīja vairākumus Latvijas izlasei. un vēl – pie vārtu guvuma beidzot tika Dinamo aizsargs Jēkabs Rēdlihs!

papildu info:

[Miķeļa Rēdliha foto autors Agris Krusts – agriskrusts.lv]

Viena atbilde uz “Miķelis Rēdlihs nedēļas labākais KHL!”

  1. asdfg said

    uhu Miķelis labu sniegumu parādīja, vispār džeks malacis!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: