Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

“Ņeftehimik” joprojām netiek klāt dinamiešiem! (6:3)

Posted by petrovich27 uz 2009/12/08

daži sporta kritiķi un/vai līdzjutēji pirmdienas (2009-12-07) Dinamo spēli Liepājā pret Ņižņekamskas Ņeftehimik pamanījās nodēvēt par Baltkrievijas atklātā čempionāta vai pat Zelta ripas līmeņa izspēli. nedomājot tos kā komplimentus – ne BAČam, ne ripai. lai arī abu komandu izpildījumā bija zināms procents brāķa, tomēr nebūtu jāpiekrīt kritiķiem. hokejs bija skatāms, gana ātrs un atklāts. un, kas ļoti svarīgi, spēlē dinamieši izcīnīja svarīgus 3 punktus (uzvara 6:3), pietuvojoties “trauslajai sārtajai līnijai” – play off pretendentu astotniekam tādu pašu 3 punktu attālumā.

labs pāris: M.Rēdlihs + Sprukts. spēlē pret “naftas-ķīmiķiem” Dinamo treneri atkal “atjauca” Dārziņa – Bērziņa – M.Rēdliha trio, virknējuma centrā Bērziņa vietā ieliekot Spruktu. un izrādījās trāpīts! Miķelis un Sprukts sapratās pietiekoši labi, lai kopā gūtu pirmos divus vārtus. “kopā” nozīmē – pirmo 2 vārtu guvumā abiem 1+1. Sprukts par šīm un citām spēles epizodēm tika atzīts par labāko spēlētāju Dinamo ierindā. savukārt, Miķelis Rēdlihs tika atzīts par labāko šīs spēles dinamieti (spēles zvaigzni) sportacentrs.com apmeklētāju balsojumā. pelnīti! spēlē pret Ņeftehimik Miķeļa aktivitāte “nāca pār malām”, šoreiz īstenojoties rezultatīvā vārtu guvumu organizācijā. arī pēdējo vārtu guvumā (6:3) M.Rēdlihs piedalījās, noorganizējot šo guvumu Martinam Karijam un spēli beidzot ar 1+2 punktiem.

spēles “izslāpis” Petrovickis! ar uzteicamu aktivitāti izcēlās Roberts Petrovickis, kurš ir atgriezies Dinamo ierindā pēc traumas ārstēšanai veltīta pārtraukuma. izskatījās, ka viņam tik ļoti bija pietrūcis spēles, ka viņš “pilnu krūti” metās spēles virpulī. ne vienmēr viss izdevās, bet, galvenais, ar attieksmi viss kārtībā. nopelnīja arī 0+1, kopā ar Hosu asistējot Ankipāna īstenotajā vārtu guvumā. vispār virkne dinamiešu varētu pamācīties no Roberta Petrovicka to, kā jāienāk uzbrukuma zonā. protams, ne vienmēr gludi, bet tehniski un skaisti.

“sīkumi”, kurus nevar nepieminēt. komandām abpusēji daudz brāķa piespēlēs. uz savas zilās līnijas dinamieši kļūdās, un labi ka Ņeftehimik to neizmanto. Prusekam, acīmredzot, ir trūcis spēļu prakses, bet tomēr izvilka dažas “krāšņas” (lasīt – bīstamas) epizodes. Ņiživijs aktīvs un, galvenais, rezultatīvi aktīvs – pret “naftiniekiem” 1+1. Cipulis ar savu aktivitāti nopelnīja dinamiešiem vairākumu un arī vārtu guvumu, kurā piedalījās “Veiksme” ar lielo V. 3. perioda sākumā Sveta vietā kopā ar Sotnieku tika “iespēlēts” Krišjānis Rēdlihs, kuram dažas iepriekšējās spēles nācās sēdēt kā rezervistam – spēlei pieteiktam 7. aizsargam.

Dinamo sastāvs. uzbrucēju virknējumi: Ņiživijs – Iguldens – Cipulis; Hosa – Petrovickis – Ankipāns; M.Rēdlihs – Sprukts – Dārziņš; Bukarts – Karija – Arnasons. aizsargu pāri: J.Rēdlihs – Sorokins; Svets – Sotnieks; Galviņš – Laviņš; Kr.Rēdlihs (3. periodā otrajā pārī nomainīja Svetu). vārtos: Pruseks. P.S. kapteiņa burtu Ozoliņa prombūtnes laikā godam nēsā Ņiživijs.

dinamiešu rezultativitāte (pēc 32 spēlēm; cipari koriģēti atbilstoši dinamoriga.eu aktuālajam sarakstam; ir neatbilstības ar spēļu apskatiem un citām tabulām; t.sk. šajā blogā iepriekš publicētām):

uzbrucēji

 1. Hosa 23+11
 2. Iguldens 8+13
 3. Sprukts 6+13
 4. Ņiživijs 7+11
 5. M.Rēdlihs 8+8
 6. Dārziņš 6+8
 7. Ankipāns 4+10
 8. Cipulis 6+5
 9. Petrovickis 2+7
 10. Karija 2+5
 11. Fosters 2+2
 12. Bukarts 2+3
 13. Arnasons 2+2
 14. Meija 1+2
 15. Bērziņš 1+2
 16. Cinks 0+2
 17. Hartmanis 0+0
 18. A.Džeriņš 0+0

aizsargi

 1. Ozoliņš 4+8
 2. Galviņš 2+5
 3. Laviņš 2+4
 4. Sorokins 0+5
 5. Kr.Rēdlihs 2+2
 6. Svets 1+4
 7. Cibuļskis 0+0
 8. J.Rēdlihs 0+0
 9. Sotnieks 0+0

papildu lasām- & skatāmviela:

[attēlā Miķelis Rēdlihs cīņā pret Ņeftehimik 2009-12-07; foto avots: dinamoriga.eu.]

Viena atbilde uz ““Ņeftehimik” joprojām netiek klāt dinamiešiem! (6:3)”

 1. asdfg said

  he he malači!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: