Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

“Dinamo” pieviļ “Ak Bars” līdzjutējus Kazaņā

Posted by petrovich27 uz 2009/11/13

Masalskis_dinamoriga.eu“pēcpauze” dinamiešiem vismaz rezultāta ziņā ir atsākusies veiksmīgi. 3:1 izbraukumā Kazaņā pret Gagarina kausa ieguvējiem – Ak Bars ir vērtīgs rezultāts. tā kaldināšanā liels nopelns ir Edgaram Masaļskim, kurš lieliski sargāja Rīgas Dinamo vārtus, sadarbībā ar citiem dinamiešiem sabremzējot un apslāpējot barsu uzbrukuma viļņus. pēc spēles Masaļskis loģiski atzīts par labāko spēlētāju Dinamo rindās.

ar pirmo vārtu guvumu šajā sezonā “atzīmējās” Rodrigo Laviņš, kura burzmā raidīts tāls metiens atrada vietu Ak Bars vārtu vīra Gaļimova sargātajos vārtos, 1. perioda 20. minūtē izvirzot rīdziniekus vadībā ar 1:0. pārējos uzlabojumus rezultātā dinamiešiem paveica Marsels Hosa, gūstot divus vārtus – spēles 24. minūtē un 60. minūtē (tukšos vārtos). līdz ar šo “dubli” un 15 vārtu guvumiem Hosa ir izvirzījies šīs sezonas KHL trāpīgāko spēlētāju TOPa 1. vietā. tuvākie sekotāji šajā topā no Hosas atpaliek par 2 vārtu guvumiem  – pa 13 vārtu guvumiem Veinhandlam (Maskavas Dinamo) un Morozovam (Ak Bars).

kopumā uzslavējama nomināli otrā maiņa “Ankipāns – Petrovickis – Hosa”, kurā katrs maiņas dalībnieks cīņā pret Ak Bars nopelnīja pa 2 punktiem: Hosa 2+0; Ankipāns 0+2; Petrovickis 0+2. rezultāts ir tieši tas, ko visvairāk no šīs maiņas sagaida. priecēja arī Petrovicka darbība, strādājot aizsardzībā, Miķeļa Rēdliha aktivitāte, dinamiešu presings savā uzbrukuma zonā, kā arī daudzas citas epizodes.

uzbrukuma spēki. spēles dienas (2009-11-12) rīta treniņā sejas savainojumu guva Aleksandrs Ņiživijs, kurš ir spiests izlaist visas šī izbraukuma spēles (t.sk. jau notikušo pret Ak Bars un divas nākamās – pret Ņeftehimik un Lada). tad nu nomināli 1. uzbrucēju maiņa bija: Cipulis – Sprukts – Iguldens. 3.maiņa uzbrukumā: Dārziņš – Bērziņš – M.Rēdlihs. ceturtais uzbrucēju virknējums pret Ak Bars: Bukarts – Karija – Džeriņš. nespēlēja Meija, kā arī Cinks, kurš nav “paņēmies līdzi” šajā izbraukumā. tāpat, kā zinām, šajā izbraukumā vēl nav pieejams jaunieguvums – Arnasons.

aizsardzībā. visu darīja trīs pāri: Ozoliņš – Sorokins; J.Rēdlihs – Svets; Laviņš – Galviņš. spēlei kā septitais aizsargs tika pieteikts Cibuļskis, taču, ja viņš tika laukumā, tad ļoti minimālu laiku. nespēlēja Krišjānis Rēdlihs un Sotnieks.

vārti. spēlei kā otrais numurs bija pieteikts Muštukovs. Masaļska pārliecinošā darbība  jau no paša spēles sākuma nedeva nekādas cerības uz vietu vārtos pretendēt Muštukovam. jācer, ka Edgaram būs veselība, spars un veiksme arī turpmākās izbraukuma spēles. tiesa, tādā veidā Muštukova un Enkuzena iespējas stāties Dinamo vārtos samazinās. atgādinājumam: Pruseks veselības problēmu dēļ nav devies šajā izbraukumā.

dinamiešu rezultativitāte (pēc pirmajām 22 spēlēm; cipari koriģēti atbilstoši dinamoriga.eu tekošajai” tabulai; ir neatbilstības ar spēļu apskatiem un citām tabulām; t.sk. šajā blogā iepriekš publicētām):