Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Viļņa plāno pievienoties KHL klubu saimei

Posted by petrovich27 uz 2009/11/02

naumovs_dinamoriga_eu_1platiem soļiem brāļi lietuvieši steidz organizēt savu KHL klubu. uzreiz pēc SKA un Ak Bars spēles Viļņā (12. oktobrī 2009.) plaši izskanējušas runas, ka lietuvieši grib savu KHL klubu. ar gribēšanu vien ir par maz. bet rādās, ka kaimiņiem ir ne tikai gribēšana.

ambiciozais Lietuvas hokeja klubs Vėtra (latviskoti – Vētra) ir nodibināts! un šodien, atsaucoties galvenokārt uz laikrakstu Lietuvos Rytas un/vai tā interneta resursu lrytas.lv, izskanēja ziņa, ka jaundibinātā kluba vārtsargs būšot Sergejs Naumovs. arī bijušais Rīgas dinamietis Naumovs šo ziņu  nenoliedz.

kluba rindās, vismaz sākotnēji,  esot paredzēta vieta tikai dažiem Lietuvas hokejistiem, lielākoties paļaujoties uz leģionāru komplektāciju. tas nozīmē to, ka arī Latvijas hokejistiem ir iespēja iekļūt Vētras rindās.

Vētras fārmklubs paredzēts Elektrēnu Energija, kas šobrīd cīnās Latvijas atklātajā čempionātā. tiesa, nākotnē tas varētu startēt spēcīgākā līgā.

lai arī KHL oficiālie avoti vēl nesteidz sludināt, ka KHL no nākamās sezonas neapšaubāmi tiks paplašināts ar Lietuvas klubu. taču, jādomā, ka lietuviešu un to draugu aktivitātes notiek ne bez KHL augstākās vadības un/vai to pārstāvju sankcijas. „gaisā” ir arī runas, ka KHL klubu skaits varētu nepalielināties, bet Vētra varētu aizstāt kādu no finansiālās grūtībās nonākušiem KHL klubiem – Toljati Lada vai Čehovas Vitjaz.

Veiksmes kaimiņiem!!!

palasīt vēl:

[P.S. Sergeja Naumova bilduks importēts no dinamoriga.eu]

4 Atbildes uz “Viļņa plāno pievienoties KHL klubu saimei”

  1. asdfg said

    GL braļukas :D

  2. diena.lv said

    http://www.diena.lv/lat/sports/hokejs/sergejs-naumovs-varetu-pievienoties-lietuvas-hokeja-klubam-vetra

  3. […] Viļņa plāno pievienoties KHL klubu saimei: lasīt […]

  4. […] autors petrovich27 uz 2009/12/20 līdz ar topošā Lietuvas kluba Vėtra un zviedru AIK ieziņošanu par savu vēlmi startēt KHL klubu rindās ir sarosījušies arī […]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: