Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

joprojām 2:4 pret Maskavas “Dinamo”

Posted by petrovich27 uz 2009/10/26

Sprukts_2009-10-26cīņas trūkumu rīdziniekiem pārmest nevarēja. pirmo periodu spēle „sprakšķēja” kā uguntiņa – vārti gūti nebija, bet bija skatāms hokejs. 2. perioda 30. minūtē bija jau 0:3. uzreiz pēc tam Pruseks palūdzās nomainīties, dodot vietu Masaļskim. 3. periodā pietuvojāmies līdz 2:3. tomēr maskavieši bija pārāki – 2:4. ar tādu pašu rezultātu jau piekāpāmies Maskavas Dinamo klubam izbraukuma spēlē 6. oktobrī.

labā ziņa – veiksmīgi ierindā ir atgriezies Lauris Dārziņš, ko var ievērtēt arī rezultātā. proti, vārtus Rīgas kluba labā guva Hosa un Dārziņš. apsveicamu aktivitāti uzrādīja Miķelis Rēdlihs. brīžam īpaši pašaizliedzīgi cīnījās Sorokins. tiesa, par labāko rīdziniekiem atzīts Sprukts. vārtos sev atvēlēto laiku (pusspēli) labi aizvadīja Masaļskis. lielisks bija maskaviešu vārtuvīrs Birjukovs, kurš atzīts par labāko Maskavas kluba ierindā šajā spēlē.

traumētie/slimie. Ozoliņš, Kr.Rēdlihs, Svets, Fosters un joprojām Karija. arī Pruseks laukumā esot devies grādīgs (38) – apaukstējies. iespējams, arī tas deva savu “ieguldījumu” kopējā sniegumā. uzbrucējs Cinks jau trenējies ar komandu, taču spēlei pieteikts nebija un attiecīgi – nespēlēja.

sastāvs. aizsardzībā paliekot bez 3 pamatsastāva vīriem, spēlei nācās „piedāvāt” 3 aizsargu pārus: Sorokins – Cibuļskis (kā pirmais pāris); Laviņš – Galviņš; Sotnieks – J.Rēdlihs. uzbrucēju „triecienmaiņa” tomēr netika izkomplektēta un bija aktuāla spēlē pret maskaviešiem: Hosa – Petrovickis – Ņiživijs. pārējie 3 uzbrukuma virknējumi: Ankipāns – Sprukts – Cipulis; M.Rēdlihs – Iguldens – Dārziņš; Džeriņš – Bērziņš – Meija. cik saprotams, tad Džeriņš bija pārlikts no centra uz maliņu… spēlei kā 13.-ais uzbrucējs bija pieteikts arī Bukarts.

rezultatīvie dinamieši (pēc pirmajām 18 spēlēm; cipari koriģēti atbilstoši dinamoriga.eu un khl.ru; ir neatbilstības ar spēļu apskatiem un citām tabulām):

• Sorokins 0+1

20 dienu laikā, kopš iepriekšējā abu komandu “randiņa”, Maskavas Dinamo ir kļuvis vēl zobaināks. Maskavas Dinamo klubs ieņem 3. vietu Rietumu konferencē, pēc 2009-10-26 spēlēm atpaliekot par 3 punktiem no konferences līdera SKA un salīdzinoši tālu atraujoties no sekotājiem. un tieši Maskavas Dinamo uzbrucējs Matiass Veinhandls (Mattias Weinhandl) ir šī brīža rezultatīvākais un trāpīgākais KHL vīrs. viņš ne vienu vien reizi radījis galvassāpes mūsu vārtsargiem un līdzjutējiem, arī 2009-10-26 spēlē pret rīdziniekiem gūstot 2 vārtus (gan Prusekam, gan Masaļskim) un vienreiz piespēlējot.

par Maskavas Dinamo, tā spēlēm pret Rīgas klubu, 6. oktobra spēli utt.: lasīt.

Rietumu konferences “secība” (pēc 2009-10-20 spēlēm; piebilde: pirmās divas vietas tiek garantētas divīziju līderiem; vieta-klubs-spēļu skaits-punkti):