Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

ir dinamiešiem raksturs, ir (4:2 pret “Atlant”)

Posted by petrovich27 uz 2009/10/04

meija_2_dinamoriga_eupēc tam, kad otrā perioda sākumā ar 16 sekunžu starpību (spēles laiks 21:09 un 21:25) Atlant iedabūja Edgara Masaļska sargātajos vārtos divas ripas un rezultāts iestājās 0:2, šķita, ka savākties spēlei būs grūti. taču kā Masaļskis, tā laukuma spēlētāji to paveica! pēc trešajā periodā nospēlētām 2 minūtēm un 8 sekundēm rezultāts bija 3:2 (vārtu guvumi laikos – 40:23, 41:47, 42:08).

nebija līdzējusi arī Atlant vārtu pirmā numura (Martina Gerbera) nomaiņa uz Jegorovu pēc atlantiešu otrā vārtu zaudējuma. pēc 21 sekundes, kopš Aleksejs Jegorovs sabija vārtos, trešos vārtus dinamiešiem šajā spēlē un savus pirmos KHL regulārajā čempionātā guva Gints Meija. 59. minūtē Atlant iemainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. taču Hosa veiksmīgi nobloķēja uzbrukumu un piespēlēja Ņiživijam, kurš raidīja ripu tukšos vārtos (4:2).

lielisku spēli aizvadīja Aleksandrs Ņiživijs, kuram 2+0 šajā spēlē. Edgars Masaļskis kopumā nospēlēja ļoti labi. savukārt, par labāko spēlētāju Dinamo rindās tika novērtēts trešo vārtu guvējs Meija. statistiku sev “piekopa” arī Iguldens – viņam 0+2.

likās, ka jaunus virknējumus no krustām-šķērsām “krustotiem” Dinamo virknējumiem vairs nav iespējams izdabūt… izrādās, ka var! dinamiešu treneri “pabūrās” un trešajā periodā jau nāca jaunas sastāva versijas, kas arī deva acīmredzamu rezultātu. piebilde: spēlē pret Atlant laukumā nebija Krišjānis Rēdlihs, kā arī savainotie Džeriņš un Karija.

rezultatīvie dinamieši (pēc pirmajām 10 spēlēm; precizējumu avots: dinamoriga.eu pēcspēles apskati un khl.ru):

• Sorokins 0+1

Rietumu konferences “secība” (pēc 2009-10-04 spēlēm; piebilde: pirmās divas vietas tiek garantētas divīziju līderiem; vieta-klubs-spēļu skaits-punkti):

papildu info:

P.S. šodienas spēles bilduks no dinamoriga.eu lapas (tur ir vēl).

5 Atbildes to “ir dinamiešiem raksturs, ir (4:2 pret “Atlant”)”

1. […] ir dinamiešiem raksturs, ir (4:2 pret “Atlant”) « Petrovich27's Blog petrovich27.wordpress.com/2009/10/04/ir-dinamiesiem-raksturs-ir-42-pret-atlant – view page – cached pēc tam, kad otrā perioda sākumā ar 16 sekunžu starpību (spēles laiks 21:09 un 21:25) Atlant iedabūja Edgara Masaļska sargātajos vārtos divas ripas un rezultāts iestājās 0:2, šķita,… (Read more)pēc tam, kad otrā perioda sākumā ar 16 sekunžu starpību (spēles laiks 21:09 un 21:25) Atlant iedabūja Edgara Masaļska sargātajos vārtos divas ripas un rezultāts iestājās 0:2, šķita, ka savākties spēlei būs grūti. taču kā Masaļskis, tā laukuma spēlētāji to paveica! pēc trešajā periodā nospēlētām 2 minūtēm un 8 sekundēm rezultāts bija 3:2 (vārtu guvumi laikos – 40:23, 41:47, 42:08). (Read less) — From the page […]

2. […] This post was Twitted by Petrovich27 […]

3. video said

4. Zibens said

Atkal manas prognozes nepiepildījās, jo domāju, ka būs zāģis, bet prieks par 3. periodu. (Nervi beigti!) :D Sarauj!

5. […] no/uz fārmklubu. turpmākās spēles rādīs, vai vārtu guvums dramatiskā cīņā pret Atlant (skatīt) bija laba espizode vai daļa no šīs sezonas veiksmīgā […]