Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

2:7 Ņižņijnovgorodā…

Posted by petrovich27 uz 2009/09/24

LogoRussiaTorpedoNizhniNovgorodpirmsspēles shēmas. līdz ar no fārmkluba izsaukto uzbrucēju Bukarta un Hartmaņa pievienošanos Dinamo vienībai ir salikti “ielāpi” uzbrucēju virknējumiem. pirmie trīs uzbrucēju virknējumi paliek tādi, kā spēlē pret Vitjaz: Ņiživijs – Sprukts – Cipulis; Hosa – Iguldens – Cinks; Dārziņš – Bērziņš – M.Rēdlihs. bet ceturtais virknējums sakomplektēts no Ankipāna un atbraukušajiem – Bukarta un Hartmaņa.

“ielāpi” iestudēti arī uz ASV aizbraukušā un 2 spēles izlaist plānojošā Ozoliņa vietā. neskarts palicis tikai viens aizsargu virknējums: Kr.Rēdlihs – Sweatt. pārējie aizsargu virknējumi, trenējoties “iestudēti” šādi: Sotnieks – Laviņš; J.Rēdlihs – Galviņš; Sorokins – Cibuļskis.

nosauktie virknējumi spēles gaitā bija, taču noraidījumiem “bagātā” spēles gaita ieviesa arī korekcijas virknējumos. īpaši dažnedažādo vairākumu, mazākumu ietekmē. vārtos sāk Masaļskis, bet 2. periodā uzreiz pēc 1:4 (spēles laiks 34:29) vārtos nāk Pruseks.

par spēli: īsi. dinamiešiem akūti jāpiestrādā pie vairākuma realizācijas. piemēram, Torpedo klubam ar šo spēles elementu veicās ļoti labi. piebilde: brīžam priecēja Cinks. īpaši 1. perioda epizodē ar eleganto piespēli Hosam, kurš panāca 1:1. otros vārtus dinamiešu labā guva Dārziņš, pret pretinieku vārtsargu izslidojot divatā ar un saņemot piespēli no M.Rēdliha – 2:1 pirmā perioda beigās. turpmāk viss bija vienos vārtos…

rezultatīvie dinamieši (pēc pirmajām 6 spēlēm; precizējumu avots: dinamoriga.eu pēcspēles apskati un khl.ru):

• Sorokins 0+1

izziņa: Ņižņijnovgorodas Torpedo. 2008./2009. g. sezonas KHL regulārajā čempionātā Torpedo ierindojās 11. vietā (t.i. vienu vietu zem Rīgas Dinamo). savukārt, play off pirmajā kārtā Torpedo piekāpās Magņitogorskas Metallurg klubam (sērijā 0-3). pagājušās sezonas gaitā dinamieši pret Torpedo spēlēja divreiz un abas reizes uzvarēja: 4:1 Rīgā (15. septembrī 2008.) un 5:4 papildlaikā izbraukumā Ņižņijnovgorodā (16. februārī 2009.; spēles apskats).

padomju laikā Ņižņijnovgorodas (tolaik saucās – Gorkija) Torpedo bija PSRS čempionātu neatņemama sastāvdaļa. augstākais sasniegums klubam bija “sudraba medālis” tālajā 1961. gadā. pēcpadomju gados Torpedo cīnījās, balansējot starp Krievijas superlīgu (kas vēlāk notransformējās par KHL) un augstāko līgu (pēc stipruma 2. līga Krievijā). 2006./2007. g. sezonā Torpedo ieņēma 1. vietu augstākajā līgā, nodrošinot vietu superlīgā. bet nākamajā gadā – 2007./2008. g. sezonā spuperlīgā ieņēma 20. vietu (no 20)… KHL pirmajā sezonā jau bija “cits” Torpedo, kas spēja ieņemt jau 11. vietu…