Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

dienas kārtībā: Čehovas “Vitjaz”

Posted by petrovich27 uz 2009/09/22

vityaz_logolai arī Čehovas Vitjaz 2008./2009. sezonā KHL regulārajā čempionātā ieņēma priekšpēdējo (23.) vietu, šis klubs nevienam uzvaru tāpat “par velti” neatdod. ar Vitjaz tā pretiniekiem jācīnās nereti arī burtiskā nozīmē, jo, kā zināms, Vitjaz ir kauslīgākais KHL klubs. informācija par pagājušā gada ieņemto vietu irjāpieņem tikai “izziņai”, jo šo sezonu Vitjaz ir iesācis veiksmīgi – 5 spēlēs iegūstot 8 punktus, Vitjaz šobrīd (pēc 21. septembra spēlēm) ieņem 1. vietu savā (Tarasova) divīzijā un līdz ar to 2. vietu KHL Rietumu konferencē.

2008./2009. gada sezonā Rīgas Dinamo pret Vijaz spēlēja divreiz un abas reizes rezultāts rīdziniekiem bija labvēlīgs: 3:2 pēcspēles metienos (izbraukumā 26. septembrī 2008.) un 4:2 (Rīgā 25. janvārī 2009.). Vijaz kluba atpazīstamākie “stāri” pērn un arī šosezon ir Chris Simon un Darcy Verot. [izziņai: dažviet statistikā vēl kļūdaini figurē kluba nosaukums – Podoļskas Vitjaz; taču tas vairs netabilst īstenībai, jo Vitjaz klubs no Podoļskas uz Čehovu pārcēlies 2003. gadā.]

šodienas (2009-09-22) cīņai pret Vitjaz dinamiešu trenerim Šupleram nāksies “burties” ap virknējumu sastāvu, jo sakarā ar Karijas traumu viņš nebūs pieejams ne spēlē pret Vitjaz, ne arī ilgākā posmā. saskaņā ar dinamoriga.eu ziņām, treniņos Hosas un Iggulden-a maiņas partneris Karijas vietā ir Cinks.

papildu info:

6 Atbildes to “dienas kārtībā: Čehovas “Vitjaz””

 1. versija said

  +1

 2. traumets ari Dzerins said

  http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=9221

  Neveiksmes ar savainojumiem turpina vajāt Rīgas „Dinamo”, jo treniņā ripa trāpīja pa slidu Andrim Džeriņam un viņš sūdzējās par sāpēm kājas lielajā pirkstā, ziņo kluba pārstāvji.

  Šodien vietējā slimnīcā hokejista kājai veica rentgenu, kurā tika konstatēts, ka „Dinamo” uzbrucējam ir lauzts kājas lielais pirksts, līdz ar to viņš nevarēs palīdzēt komandai tuvākajos mačos.

  Spēlē pret „Avangard” pleca savainojumā iedzīvojās uzbrucējs Gints Meija, bet iepriekšējā mačā pret Spartak smadzeņu satricinājumu guva cits „Dinamo” uzbrucējs Martins Karija, savukārt komandas kapteinim aizsargam Sandim Ozoliņam uz piecām dienām ir jādodas uz ASV, lai nokārtotu formalitātes sakarā ar turienes uzturēšanās atļauju (zaļo karti). Sastāva problēmu dēļ no „Dinamo/Juniors” tika izsaukts Armands Bērziņš, bet paredzams, ka uz nākamo izbraukuma spēli Ņižņijnovgorodā pret „Torpedo” komandai pievienosies vēl divi fārmkluba uzbrucēji – Roberts Bukarts un Toms Hartmanis.

 3. kasjauns.lv par Vitjaz said

  http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=9184

 4. Karija said

  http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=9215

 5. Dzerins said

  par savainojumu arī ofic. lapā:
  http://www.dinamoriga.eu/lv/news/view/savainojumu-trenina-guvis-andris-dzerins

 6. Dzerina vietaa Berzins said

  visticamaakais ka:
  http://sportacentrs.com/hokejs/khl/22092009-stepitis_dzerina_vieta_visticamak_speles_

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: