Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

vai esam gatavi cīnīties pret “Baris”?

Posted by petrovich27 uz 2009/09/16

200px-Barys_Logo_wikišovakar cīņā pret Baris pilnā komplektācijā neredzēsim 4. maiņas uzbrukuma trijnieku: Meija – Džeriņš – Cinks. jo Gints Meija ir guvis savainojumu: “Pēc rūpīgākas izmeklēšanas izrādījās, ka savainojums ir nopietnāks nekā sākotnēji domāts, un tā sadziedēšanai būs nepieciešamas vismaz 7 – 10 dienas” (tā dinamoriga.eu). pēc pirmdienas (2009-09-14) spēles pret Avangard Šuplers pronozējis, ka spēlē pret Baris vārtos tiks “nodarbināts” Pruseks (tā sportacentrs.com).

Baris kā ne-Krievijas (šajā gadījumā – Kazahstānas) klubs nav spiests izzjust leģionāru skaita ierobežojumus, un attiecīgi ir arī nobruņojies. lielākais Baris-a “stārs” nenoliedzami ir Kevin Dallman, kurš pērn bija rezultatīvkais KHL aizsargs (28+30 regulārā čempionāta gaitā).

atgādinājumam: Astanas Baris. 2008./2009. gada sezonā KHL čempionāta ietvaros cīkstējāmies divreiz – ar mainīgām sekmēm: 0:3 un 1:0. pērn Baris regulāro čempionātu noslēdza 15. vietā un iekļuva play off izspēlē. izslēgšanas spēlēs Baris-u izslēdza topošais kausa ieguvējs Ak Bars.

papildu lasāmviela:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: