Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

2:4 pret “Baris”. pēc trešās spēles joprojām 0 punktu…

Posted by petrovich27 uz 2009/09/16

mikelitis_dinamoriga_eušodienas zaudējuma rezumējums trijos vārdos būtu “kļūdas, kļūdas, kļūdas”… un būtiskākā – “atļauja” Baris vienības vīriem brīvi darboties dinamiešu vārtu priekšā. Pruseks iespēju robežās cīnījās, atvairīja… taču pēc noguldīšanas jebkuram vārtsargam ir grūti vai pat neiespējami ņemt “šāvienus” virs galvas…

0:1 pēc pirmās trešdaļas bija licis dinamiešiem saņemties. rezultātu izlīdzināja Miķelis Rēdlihs, īstenojot vairākumu (1:1). faktiski Miķelītis izdarīja visu pats – plānoja, plānoja piespēlēt, bet tomēr atrada pozīciju un trāpīja pats. acīmredzot, par šo epizodi un turpmākajām, lai arī punktiem nevainagotām “centībām” Miķelis Rēdlihs jau otro spēli pēc kārtas izpelnījās labākā spēlētāja titulu.

tomēr 2. periods noslēdzās ar 1:3… dinamieši bija ļāvuši brīvi vārtu priekšā uzdarboties Baris ļaudīm – 1:2. savukārt, par dinamiešu kļūdu vairākuma izspēlē Baris lika samaksāt – 1:3, gūstot vārtus mazākumā.

jau no paša spēles sākuma Hosa spēlēja divās maiņās – 4. maiņā savainotā Meijas vietā (kopā ar Cinku un Džeriņu) un savā ierastajā maiņā ar Anikpānu un Spruktu. jāpiebilst, ka Sprukts tagad ir atmainīts no 3. maiņas atpakaļ uz 2. maiņu, bet Karija ir atpakaļ 3. maiņā pie Dārziņa un M.Rēdliha. savukārt, Cibuļskis (Nr.44) piedzīvoja debiju KHL čempionātā, startējot 4.-ajā aizsargu pārī kopā ar Sorokinu.

Hosa arī šajā spēlē aktīvi “pērās un ņēmās” jau no paša spēles sākuma, bet ne ta ripa neklausīja, ne ta nevarēja ripu savaldīt… vārtos ripa negāja. un beidzot trešajā trešdaļā “izšāva” arī Hosa – 2:3.

pēdējā trešdaļā atspēlēšanos shēmoja kā Dinamo spēlētāji, tā treneris Šuplers. brīdi pirmajā maiņā centra Iggulden vietā rosījās no 4. maiņas “aizņemtais” Džeriņš. bet… nepilnu minūti līdz spēles beigām Dinamo nomainīja Pruseku pret sesto laukuma spēlētāju. tas nelīdzēja. 11 sekundes līdz spēles beigām (59:49) vārtos atpakaļ stājās Pruseks. iemetiens Dinamo zonā. un rokas dinamiešiem nolaidās “par zemu”. atkal Baris vīri brīvi un ātri saimnieko dinamiešu vārtu priekšā, kā rezultātā 1 sekundi līdz spēles beigām – 2:4. “vainīgo” vārdus dinamiešu ierindā nav vērts un nebūs arī korekti minēt, jo brāķa netrūka visās maiņās un virknējumos…

rezultatīvie dinamieši (pēc pirmajām 3 spēlēm; precizējumu avots: dinamoriga.eu pēcspēles apskati):

• Karija 0+1

pēc šodienas (2009-09-16) spēlēm Dinamo ir “nostabilizējies” KHL Rietumu konferences 12. (pēdējā) vietā. pa visu KHL pagaidām Dinamo un Avtomobiļist ir vienīgie klubi, kuriem nav izdevies gūt nevienu punktu.

papildu info:

P.S. starp citu šodienā Minskas Dinamo ar 2:1 pamatlaikā pieveica Omskas Avangard-u. līdz ar to minskiešiem pēc 3 spēlēm 6. vieta Rietumu konferences tabulā.

P.P.S. Miķeļa Rēdliha bilduks ņemts no dinamoriga.eu lapas.

3 Atbildes to “2:4 pret “Baris”. pēc trešās spēles joprojām 0 punktu…”

1. ehh said

ofic apskats:

2. juniori said

aber juniori sasita 17.sept. Kijevas Sokil ar 3:2.

Tabula:

# Komanda Punkti Sp U UP ZP Z V IV Izmaiņa
    1 Soļigorskas “Shakhtar” 15 6 5 0 0 1 27 14 0
    2 Minskas “Junost” 15 6 5 0 0 1 18 10 0
    3 Grodņas “Neman” 12 6 4 0 0 2 21 17 0
    4 Kijevas “Sokil” 12 6 4 0 0 2 15 13 0
    5 Mogiļevas “Himvolokno” 11 6 3 1 0 2 20 11 0
    6 Babruiskas “Shinnik” 11 6 3 1 0 2 20 21 0
    7 HK Vitebska 8 5 2 1 0 2 12 11 0
    8 Novopolockas “Himik-SKA” 7 5 2 0 1 2 11 14 0
    9 Minskas “Keramin” 7 6 2 0 1 3 10 16 0