Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

1:5 pret “Salavat Julajev”

Posted by petrovich27 uz 2009/09/12

pārsteigumu nebija – Rīgas Dinamo savā pirmajā 2009./2010. gada sezonas spēlē šodien atzina Ufas Salavat Julajev pārākumu ar 1:5. pērnās sezonas regulārā čempionāta uzvarētāji lieliski izmantoja rīdzinieku pieļautās kļūdas un arī mācēja uztaisīt bīstamas situācijas “no nekā”.

Dinamo ierindā megaaktīvs bija “atvērušais” aizsargs Lee Sweatt, kurš ne tikai pamanījās labi “strādāt”, īstenojot aizsarga pienākumus, bet arī gūstot vienīgos vārtus rīdzinieku labā. piespēlēja Sorokins. aktīvi darbojās un bīstamus momentus pie Salavat Julajev veidoja 4. maiņas uzbrucēji (Meija – Džeriņš – Cinks); īpaši pirmajā trešdaļā. taču arī pieļauto kļūdu procents 4. maiņas vīriem bija augsts, t.sk. aizsardzībā, t.sk. tādu kļūdu, kas rezultējās ar vārtu zaudējumu. taču kopumā 4. maiņa izskatījās labi un progresīvi.

spēles gaitā ņipri cīnījās arī Hosa, taču līdz vārtu guvumam pietrūka. ceturtās maiņas aizsargam Sorokinam asistēja lielākoties Sweatt un arī Ozoliņš, kuri pildīja pienākumus savā maiņā un “aizpildīja” ceturtās maiņas aizsarga vietu. pagaidām Jēkabs Rēdlihs un Cibuļskis netika laisti laukumā. par labāko spēlētāju Rīgas Dinamo sastāvā atzīts Pruseks, kurš vārtos darbojās lieliski un bieži izpelnījās fanu uzslavas saucienus “Prusek! Prusek!”. tiesa, 3. perioda sākumā (spēles laiks 42:29) Pruseks satraumējās un viņu aizstāja Edgars Masaļskis.