Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

pret Atlant 5:4 (papildlaikā)

Posted by petrovich27 uz 2009/08/28

ozo_atlant1:0 pēc pirmā perioda šķita pelnīts. ceturtās maiņas Džeriņš bija burtiski ātri iekļāvies pirmajā maiņā, gūstot vārtus, kad bija nospēlētas 23 sekundes. “eksperiments”, kurā Džeriņš nomainīja Iggulden-u pirmajā maiņā (Iggulden nespēlēja), ātri apliecināja savu efektivitāti. Masaļska darbs pirmajā periodā, ieskaitot pilnas 2 minūtes lielajā mazākumā, bija lielisks. taču, acīmredzot, Masaļskis savainojās un pēc pirmā perioda dinamiešu vārtos stājās jau Pruseks.

otrā perioda sākums bija lielisks – 21:34 Dārziņš (2:0), 23:12 Ozoliņš (3:0). pēc Ozoliņa gūtajiem vārtiem bija spēcīga uzrāviena sajūta, bet Atlant-am acīmredzams pārsteigums. bet… pamazām Atlant atrada savu spēli un rezultātā 43. minūtē bija jau 3:3. nelielu atelpu deva Ankipāna vārtu guvums – 4:3 spēles 52. minūtē. tad atkal nervozs 4:4 (spēles laiks 55:12)… papildlaika 5. minūtē (64:47) Ņiživija īstenotais bullītis atdeva dinamiešiem pelnīto uzvaru – 5:4.

bija manāms, salīdzinot ar spēli pret Ilves, ceturtās maiņas izkomplektējums – no iepriekšējā komplekta palikuši bija tikai Cinks uzbrukumā un Sorokins aizsardzībā. Džeriņš – uz pirmo maiņu, Cibuļskis – nespēlēja un viņa vietā Jēkabs Rēdlihs, Meija – nespēlēja. taču laukumā tika Bukarts un Jekimovs. cīnījās arī 4. maiņa, taču tā vairs nebija tāda, kādu redzējām pret Ilves. jādomā, ka šajā reizē arī pretinieks bija nīgrāks. labākā spēlētāja godu izpelnījās Ozoliņš. pelnīti, starp citu. atzinīgi vārdi jāteic par Laviņu. un, protams, pēdējā laikā īpaši labs ir Aleksandrs Ņiživijs. Sašam šajā spēlē atkal 3 punkti (1+2).