Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

zīmols “Ozoliņš”

Posted by petrovich27 uz 2009/07/29

sandis_ozolins_dinamoriga_eu_Cpar Dinamo kluba ziņu pamatakmeni, kā bija prognozējams, ir kļuvis Sanda Ozoliņa vārds: Ozoliņš to, Ozoliņš šito… Ozoliņš ir ievēlēts par kluba kapteini (lasīt dinamoriga.eu), Ozoliņš lauzis degunu (lasīt diena.lv), Ozoliņa savainojums neesot nopietns (lasīt dinamoriga.eu) utt. jebkurā gadījumā ir prieks, ka 31. jūlijā pārbaudes spēlē pret Sibir būs iepēja komandas rindās skatīt arī Sandi Ozoliņu. cita starpā, Ozoliņam kļūstot par kapteni, no šī amata atbrīvojies Rodrigo Laviņš. Ozoliņš jau ir trešais Dinamo C pēc kārtas. pirms Laviņa kapteinis bija Aleksejs Širokovs, kurš nu jau Amur rindās (lasīt). pagājušajā sezonā C pienākumu izpildītājs brīdi bija arī Aleksandrs Ņiživijs. savukārt, par jaunajiem asistentiem (A) ir ievēlēti Martins Karija un atkal – Ņiživijs.

28. jūlijs bija pēdējā diena treniņnometnē uz pārbaudes laiku aicinātajam Nikam Sirotam (Nick Sirota). kā rakstīts dinamoriga.eu oficiālajā komentā: Niks Sirota “[..] ar savu sniegumu nespēja pārliecināt trenerus par savu noderību komandai, un jau 29. jūlijā atgriezīsies ASV”.

par Karsuma būšanām/nebūšanām Dinamo sastāvā skaidru ziņu nav… ja neskaita hokeja apskatnieka Jāņa Matuļa rakstīto vakardienas (2009-07-28) Sporta Avīzē, kas “liecina” ka Mārtiņa Karsuma “[..] aģents Pols Teofanuss Mārčam tik sola vienvirziena līgumu ar Tampabejas “Lightning”. Tuvāko divu trīs dienu laikā.”

par Dinamo sastāva komplektāciju var ielasīties arī galvenā trenera interviju KHL lapā (lasīt) vai tās fragmentāru latviskojumu esports.lv lapā.

P.S. Sanda Ozoliņa bilduks ņemts no dinamoriga.eu.

3 Atbildes uz “zīmols “Ozoliņš””

 1. vers said

  veel 2 legionaari buushoy:
  http://www.telegraf.lv/tags/hokkei/news/komanda-dinamo-ne-stala-sirotskim-priyutom

 2. vel said

  vel par Karsumu:
  http://www.telegraf.lv/tags/hokkei/news/prizrak-karsumsa

 3. Haris said

  Nu telegrafs dirsh ka zarinja govs :D Sandim esot lielakais honorars dinamo, bullshit, vinjam ir taads pats kaa lielkie honorari lielakajiem uzvardiem un nauda jau nu ir pedejais kapec vinjsh te spele, un Hossa aplauzas ar ciparu, savkart Minska vinjam redz nepatik, taapec 99% ka Hossa 12 septembri bus uz laukuma pret salavatu un apakalj sava Panorama Plaza dzivokli asti kajstarpe iezhmiedzis, un lieki piebilst ka visi fani (es arii) par to tikai ljoooti priecasies ;)

  Tikai Rigas Tikai Dinamo

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: