Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

prezentēts Dinamo sastāvs 2009./2010. sezonai

Posted by petrovich27 uz 2009/07/20

sirota_collegehockeynews_comšodien (20. jūlijā) Dinamo oficiāli prezentēja jaunās sezonas sastāvu. tiesa, ar piebildi, ka “nav izslēgtas izmaiņas”. kopumā sastāvs “iefiksēts” arī dinamoriga.eu rakstā. taču prezentācijas tiešraide bija interesanta ar sastāva prezentāciju maiņu secībā. prezentācijā gan nebija skaidri norādīts (uztitrēts uz video), ka šī secība ir tieši maiņu secība; tāpēc maiņas zemāk pēdiņās.

“1. maiņa”: Ņiživijs (Nr.17) – Iggulden (Nr.37) – Cipulis (Nr.47); Ozoliņš (Nr.8) – Sotnieks (Nr.11). “2. maiņa”: Dārziņš (Nr.10) – Karija (Nr.89) – Miķelis Rēdlihs (Nr.19); Jēkabs Rēdlihs (Nr.14) – Sweatt (Nr.3). “3. maiņa”: Ankipāns (Nr.75) – Sprukts (Nr.5) – Nick Sirota (Nr.20); Krišjānis Rēdlihs (Nr.9) – Laviņš (Nr.2). “4. maiņa”: Cinks (Nr.23) – Bērziņš (Nr.83) – Meija (Nr.87); Sorokins (Nr.28) – Galviņš (Nr.13). tālāk “bērtā” veidā Dinamo sastāvā nosaukti “jaunie”, kuriem, acīmredzot, būs iespēja konkurēt par vietu pamatsastāvā – uzbrucēji Vilkoits (Nr.32), Andris Džeriņš (Nr.12), Hartmanis (Nr.22), Jekimovs (Nr.91), Straupe (Nr.7), Pečura (Nr.27) un aizsargi Maksims Širokovs (Nr.24), Kauss (Nr.4).

no laukuma spēlētājiem “jaunums” ir amerikāņu uzbrucējs Nick Sirota, par kuru dinamoriga.eu rakstīts: “[..] treniņnometnē uz pārbaudes laiku piedalīsies arī amerikāņu uzbrucējs Nick Sirota, kuram vēl būs jāpierāda sava noderība komandai” (lasīt). ar Nick Sirota līgums neesot parakstīts, bet tas tikšot darīts gadījumā, ja būs vēlamie rezultāti pārbaudes laika gaitā. par Nick Sirota iespējamo daību Dinamo sastāvā runas paklīda relatīvi nesen (lasīt komentos). Nick Sirota (dažviet saukts – Nicholas Sirota; dz.1984-01-28) savas karjeras laikā cīnījies galvenokārt NCAA līgā par Ziemeļmičiganas universitāti (4 sezonas), kā arī spēlējis ECHL līgā par Idaho Steelheads (3 spēles), AJHL līgā par Spruce Grove Saints (64 spēles) u.c. klubos/līgās “jaunībā”. relatīvi sakarīgākā Nick Sirota statistika lasāma eliteprospects.com lapā. statistikas “druskas” arī hockeydb.com lapā un eurohockey.net reģistrā. [Nick Sirota attēls “izcelts” no collegehockeynews.com.]

vārtsargi. prezentācijā tika nosaukti divu vārtsargu vārdi: Masaļskis (Nr.31) un Muštukovs (Nr.34). taču prezentācijas kopsavilkumā, kas publicēts dinamoriga.eu lapā, ir nosaukts vēl viens vārtsarga vārds – Mārtiņš Jansons (ar norādi apkšvirsrakstā: “Rīgas Dinamo sastāvs dalībai treniņnometnē Valmierā”; šajā sarakstā minēti arī visi augstāk nosauktie spēlētāji). taču joprojām nav skaidrības par Pruseku (jā/nē ?). cita starpā, Dinamo galvenais treneris Juliuss Šuplers intervijā portālā diena.lv minēja: “Situācija var mainīties, un tad nav izslēgta arī Sergeja [Naumova] spēlēšana Dinamo. Mēs ar viņu pagājušajā sezonā palikām ļoti apmierināti.” intervija (lasīt) bija publicēta pirms oficiālās prezentācijas, kurā nebija minēts Naumova vārds. taču rādās, ka Dinamo sastāva komplektētāji sastāvu vēl “zīmē”…

kā redzams, prezentētajā sastāvā nav iekļauti “pērnie” leģionāri Hosa un Elisons, par kuru būšanu vai nebūšanu sastāvā skaidru norāžu no Dinamo vadības puses līdz šim nebija. minētajā Šuplera intervijā gan norādīts, ka Hosa un Elisons nav piekrituši Dinamo kluba izteiktajam piedāvājumam, kas bijis zemāks par vīru vēlmēm. interesanti, ka oficiālajā prezentācijā Elisona numurs (Nr.83, ar kuru Elisons spēlēja pagājušajā sezonā) ir “atdots” Armandam Bērziņam.

toties Šuplera intervijā pieminēta varbūtība, ka Dinamo gaidot NHL sezonas sākumu, kad, iespējams, San Jose Sharks sastāvā tomēr neiekļūst čehu uzbrucējs Lukašs Kašpars (statistika).

4 Atbildes uz “prezentēts Dinamo sastāvs 2009./2010. sezonai”

 1. :( said

  Jekabam Redliham operacijs: http://www.kasjauns.lv/lv/news/redliham-negaidita-operacija

 2. Hosa said

  Šuplers domā, ka Hosa nākamsezon Minskā. zemāk citāts.

  Šobrīd treneri visvairāk satrauc komandas līdera trūkums komandā, jautāts par Hosas plāniem nākamajā sezonā, atbild Šuplers. “Visticamāk viņš paliks KHL un spēlēs Minskas klubā. Mums pagaidām nav Hosas aizvietotāja, tāpēc turpinām meklējumus. Mums ir vajadzīgs tāda stila spēlētājs kā Hosa. Šobrīd tas mani satrauc visvairāk. Rezultāts taču tiks prasīts no manis.”

  http://esports.lv/hokejs/22072009-suplers_ozolins_ir_loti_labs_pirkums

 3. Petrovich27 said

  Pruseks buus:)
  http://www.dinamoriga.eu/lv/news/view/pruseks-ari-nakamsezon-speles-rigas-dinamo

 4. […] no kura 100% atbilstību nevajadzētu gaidīt. piemēram, 2009. gada 20. jūlijā, kad tika prezentēts Dinamo 2009./2010. g. sezonas sastāvs, tajā tika “iekļauti” 7 laukuma spēlētāji […]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: