Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Dinamo sastāva aprises

Posted by petrovich27 uz 2009/07/19

j_redlihs_dinamoriga_eupirms mēnešiem 2 – 3 jau izskanēja info, ka panākta vienošanās par aizsarga Jēkaba Rēdliha spēlēšanu Dinamo rindās. tagad arī oficiāli parakstīts līgums (lasīt dinamoriga.eu ierakstu) un trešais brālis Rēdlihs ir “nokomplektēts” spēlēšanai Dinamo sastāvā. oficiāli līgumi arī parakstīti ar pārējiem “aizrunātajiem” sezonas jaunieguvumiem, kuru pievienošanos klubam Dinamo jau izziņoja iepriekš (ar Spruktu un pārējiem: Kariya, Iggulden, Sweatt).

oficiāla Dinamo nākamās sezonas sastāva prezentācija paredzēta rīt (20. jūlijā) 12:00 Island Hotel telpās (lasīt pieteikumu). taču pirms oficiālā “komplekta” ieziņošanas portāls kasjauns.lv ziņo, ka jau zina virknējumus (lasīt). saskaņā ar kasjauns.lv versiju – 1. maiņa: Ozoliņš – Sotnieks; Cipulis – Iggulden – Ņiživijs; 2. maiņa: Jēkabs Rēdlihs – Sweatt; Ankipāns – Sprukts – ?; 3. maiņa: Laviņš – Krišjānis Rēdlihs; Dārziņš – Karija – Miķelis Rēdlihs; 4. maiņa: Galviņš – Sorokins; Džeriņš – Bērziņš – Jekimovs.

tiesa, kasjauns.lv publikācijas virsraksts ir daudz pārliecinošāks nekā izklāsts, kurā pārliecību aizstāj “domājams”, “visticamāk”… minētā raksta vārdā nenosauktais autors kā neskaidru pozīciju min 2. maiņas labējā malējā uzbrucēja pozīciju, piesaucot Mārtiņa Karsuma vārdu un uzreiz atsaucot ar atrunu “[..] cerības nav lielas, jo “zvērs” ir dārgs hokejists”. savukārt, par 4. maiņu teikts, ka tās sastāvā varētu būt arī citi jaunie – Meija, Straupe…

kā vārtsargus. kasjauns.lv zinātāji nosauc Masaļski, Pruseku (ar atrunu: “vēl nav skaidrs”) un Muštukovu. kopumā kasjauns.lv sastāva “zīmējums” ir balstīts uz zināmu loģiku, kas tomēr atjaukta ar dažādiem “iespējams”. nāksies vien gaidīt oficiālu info no rītdienas prezentācijas.

savukārt, Valdis Bērziņš portālā esports.lv “musina” tautu, rakstot ka ne tikai pastāvot varbūtība par Pruseka, bet arī Pujaca spēlēšanu… lai arī nesen parādījās info par to, ka Pujacs dodas Novosibirskas kluba virzienā (lasīt). pēc V.Bērziņa rīcībā esošās informācijas, Dinamo sastāva komplektētāji arī “[..] aizvien interesējas par Mārtiņu Karsumu”, bet “[..] Sergejam Naumovam līgums uz nākamo sezonu nav piedāvāts [..]”. lasīt visu Valda Bērziņa rakstu.

naktī no 16. uz 17. jūliju portālā allhockey.ru publicētajā intervijā ar Normundu Sējēju par Georgija Pujaca aiziešanu jau runāts kā par notikušu faktu. taču joprojām nav pilnīgas skaidrības Hosas un Elisona sakarā. joprojām Normunda Sējēja atbildes ir “kā pa miglu”, nenosaucot konkrētu “jā” vai “nē”. uz jautājumu “Как обстоят дела с контрактами Мэтта Элиссона и Марселя Хоссы?” (aptuvenā translējumā: “Kā sastāv lietas ar M.Elisona un M.Hosas kontraktiem?”) Normunds Sējējs atbild: “Пока с ними контракты не подписаны, и, честно говоря, думаю в будущем сезоне мы не сможем на них рассчитывать” (“Pagaidām ar viņiem kontrakti nav parakstīti, un, godīgi sakot. domāju, ka nākamajā sezonā mēs nevarēsim ar viņiem rēķināties”). palasīties oriģinālo interviju allhockey.ru vai tās latviskojumu portālā parsportu.lv.

P.S. Jēkaba Rēdliha bilduks no dinamoriga.eu.

5 Atbildes uz “Dinamo sastāva aprises”

 1. :) said

  Mikelim ar labs liigums:
  http://www.nra.lv/zinas/25842-miljonars-liepins-izprecina-meitu-hokejistam-redliham.htm

 2. izmaiņas noteikumos said

  http://sports.delfi.lv/news/hockey/news/article.php?id=25724185

 3. NRA said

  Pujacs iespējams tomēr dinamo?
  http://www.nra.lv/zinas/26270-dinamo-pamazam-piebriest.htm

 4. ... said

  besī ārā. par Hosas došanos uz citu klubu runā jau kopš pavasara – versijas Avandard, Severstaļ, Minskas Dinamo u.c.

  Sējējs laiku pa laikam saka ka no Hosas atvadījies, taču iespējas pastāvot.
  ne jā ne nē…

  http://www.apollo.lv/portal/sports/articles/169651# (jūnijā saka ka pašķīries, tagad atkal muķī)

 5. http://www.leta.lv/fnews.php?id=5114D982-9F91-4DE9-9664-4177A8AC6F02

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: