Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

KHL darba sapulce “zīmē” jaunas divīzijas

Posted by petrovich27 uz 2009/06/09

khl_logo_latšodien (9. jūnijā) notikusi KHL klubu pārstāvju darba sapulce (rabočaja vstreča), lakoniski ziņo ieraksts khl.ru lapā. dinamoriga.eu ieraksts, par prieku, nav tik lakonisks. sapulces lēmumi gan bijuši rekomendējoši, jo to spēkā stāšanos nodrošinās vai arī nenodrošinās gala lēmums KHL Direktoru padomē, kas plānota 16. jūnijā. taču ir vērts iefiksēt interesantākos.

(1) četras divīzijas paliek; taču, kā jau plaši spriests agrāk, nākamajā sezonā divīzijās ietilpstošie klubi tiktu komplektēti pēc teritoriālā (nevis izlozes) principa. attiecīgi šī brīža rasklads (lasi, prognozējums) ir tāds, ka vienā divīzijā (Tarasova) kopā ar Rīgas Dinamo varētu spēlēt vēl 6 klubi: Maskavas CSKA, Maskavas Dinamo, Minskas Dinamo, Voskresenskas Himik, Sanktpēterburgas SKA un Maskavas Spartak. tā kā gala lēmuma vēl nav, tad tā vēl nav gala versija. turklāt, pastāv iespēja, ka KHL nākamsezon nebūs 25 klubi, bet 24. tad (ja KHL paliek 24 klubi) attiecīgi šajā divīzijā par vienu klubu varētu būt mazāk, paliekot normālam komplektam pa 6 klubiem četrās divīzijās. prognozējamie pretendenti uz KHL vilka pasi nākamajā sezonā ir Himik un/vai Vitjaz.

(2) vēl viens būtisks jauninājums, ko rekomendē darba sapulce, ir KHL sadalījums divās konferencēs: Rietumu un Austrumu. katrā pa 2 divīzijām. Tarasova divīzija (kopā ar Rīgas klubu) un plānotā Harlamova divīzija ierakstās Rietumu konferencē. Harlamova divīzijas sastāvs tiek lēsts: Mitišču Atlant, Jaroslavļas Lokomotiv, Balašihas HK MVD, Čerepovecas Severstaļ, Ņižņijnovgorodas Torpedo un Čehovas Vitjaz. pārējie klubi satilpst 2 divīzijās (Černišova un Bobrova), kas paliek Austrumu konferencē.

(3) dalījums konferencēs nozīmētu to, ka KHL play off izspēle būtiski mainītos. pēc jaunās sistēmas (ja to pieņems) būtu tā, ka play off izspēlē tiktu katras konferences 8 spēcīgākie klubi (nevis 16 pirmie no regulārā čempionāta kopējā saraksta). turklāt, katras konferences 8 klubi, kas tikuši izslēgšanas spēlēs, savā starpā noskaidrotu konferences play off uzvarētāju, bet Gagarina kausa finālā tiktos konferenču uzvarētāji (nevis visu play off kārtu spēļu pāri tiktu dalīti vājākais-pret-stiprāko no visu play off dalībnieku burzmas).

P.S. cita starpā noskaidrojies, ka nākamsezon Baltkrievijas čempionātā tomēr startēs 4 Latvijas klubi: Rīgas Dinamo fārmklubs; Liepājas Metalurgs; Rīga 2000; Daugavpils Latgale. aiz borta paliek tikai ASK/Ogre. būs interesanti vērot Dinamo jaunā fārmkluba un Rīga 2000 (Dinamo iepriekšējā fārmkluba) cīniņus… vairāk lasīt Gata Liepiņa rakstā esports.lv slejās.

Advertisements

3 Atbildes to “KHL darba sapulce “zīmē” jaunas divīzijas”

  1. atradums said

    paskat kāds atradums: http://www.dinamoblog.com/

  2. khl.ru said

    nav vairs tikai lakoniski: http://www.khl.ru/news/2009/6/10/20141.html

  3. […] Komentāri (RSS) « KHL darba sapulce “zīmē” jaunas divīzijas […]

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: