Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Latvija play off-ā

Posted by petrovich27 uz 2009/05/05

iihf_2009_logo1ne bez “intrigas” Latvijas izlase ir pievarējusi arī čempionāta otro kārtu (Qualifying Round) un iekļuvusi ceturtdaļfinālā. jau kādu laiku nebija manīta play off-ā. tāpēc vēl jo lielāks prieks. otrās kārtas “bilance” laba – 2:1 bullīšos pret Šveici (ļoti sīvā cīņā); 7:1 pret Franciju (labi bira vārtos); 1:6 pret Krieviju (bez komentāriem). pēc pēdējās spēles drošības par dalību ceturtdaļfinālā nebija. “intriga” bija pirms ASV – Šveices spēles un tās laikā. ja Šveice dabūtu visus iespējamos punktus no spēles (vinnētu jeņķus pamatlaikā), tad 3 izlasēm būtu vienāds puntu skaits un Latvija ar saviem 7 punktiem paliktu aiz play off strīpas. par laimi, ASV atņēma punktu Šveicei un mums cīņa turpinās! tiesa, 1/4 finālā pretī nāks Kanāda. ceturtdien, 7. maijā pulksten 17:15 pēc Rīgas laika.

prieks par Cipuļa un Ņiživija, kā arī citu dinamiešu sniegumu čempionātā. rezultatīvākie vīri (pēc pirmajām 6 spēlēm): Ņiživijs 3+4; Vasiļjevs 2+5; Cipulis 4+2; Karsums 1+3; Ankipāns 1+2. [avots: iihf.com] labākie vārtu guvēji tieši dinamieši – Cipulis un Ņiživijs.

pirms spēles ar Krieviju Masaļskis bija “uzdienējies” līdz 3. vietai čempionāta vārtsargu rankingā. uzreiz pēc spēles pret Krieviju Masaļska vārds bija jau lasāms 7.-ajā ailītē, bet šodien (pēc visām Qualifying Round spēlēm) Edgars atkal “pakāpies” – 4. vieta starp čempionāta vārtsargiem (93,10%; paņemti 189 no 203). “pakāpies” arī tāpēc, ka ārpus rankinga izņemti vārtu vīri, kuri vārtos stāvējuši mazāk par 40% no visa spēļu laika. no šiem “autsaideriem” par Edgaru statistikas rādītājos pārāki tikai divi – Karri Ramo (Somija; 94,74%); Aleksandrs Jerjomenko (Krievija; 94,12%). Rīgas Dinamo vārtsargs Martins Pruseks ar 92% arī ārpus pamatvārtsargu Topa.

Slovākijas izlasei un līdz ar to Marselam Hosam čempionāts ir beidzies. kopumā Hosa ar 5 punktiem (3+2) ir šī čempionāta rezultatīvākais Slovākijas izlases spēlētājs. pēc 4. maija spēlēm ieņem arī dalītu 7./14. vietu starp labākajiem čempionāta vārtu guvējiem. paredzams, ka play off-ā tikušo izlašu spēlētāji, atšķirībā no Hosas, savu statistiku uzlabos.

P.S. dinamiešu statistika arī dinamoriga.eu lapā.

Viena atbilde uz “Latvija play off-ā”

  1. fanns said

    Karsums labi Dārziņu aizstāvēja:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: