Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

vai “Avtomobiļist” papildinās KHL klubu rindas?

Posted by petrovich27 uz 2009/04/19

avtomobilist_logojau pirms 2008./2009. gada sezonas cilājās jautājums par Jekaterinburgas kluba Avtomobiļist dalību KHL. tomēr Avtomobiļist palika aiz borta un turpināja cīnīties pa Krievijas augstāko līgu (otrā pēc līmeņa aiz KHL).

taču nākamajā sezonā Jekaterinburgas klubs startēšot KHL, ziņo kluba oficiālā mājaslapa hc-avto.ru (lasīt rakstu). savukārt, dinamoriga.eu, stāstot par a/s Dinamo Rīga padomes sēdes darba kārtības jautājumiem, min to, ka nākamsezon KHL startēšot visi 24 pērnie klubi, bet Avtomobiļist dalība vēl esot zem jautājuma zīmes (lasīt dinamoriga.eu rakstu). khl.ru lappuses Avtomobiļist dalības un KHL klubu skaita sakarā vēl pagaidām klusē…

cita starpā, a/s Dinamo Rīga padomes sēdē apstiprināts kluba treneru sastāvs nākošai sezonai (paliek Šuplers un draugi Miklošovičs, Ābols). sezonas sākums tiek lēsts uz 10. septembri. tagad gaidām redraftu 22. aprīlī… redraftā iesaistīto hokejistu vārdi esot konfidenciāla informācija… [vairāk jau linkotajā rakstā.] varam pagaidām zīlēt, kuri spēlētāji ir/nav pasargāti no redrafta. jācer, ka Dinamo kluba vadība vismaz dažus spēcīgākos leģionārus neatdos.

Latvijas un Slovākijas izlašu pārbaudes spēļu starplaikā Marsels Hosa teicis, ka nākamajā sezonā “ļoti gribētu” (citāts) spēlēt Rīgas klubā, tācu skaidrības nav un neatteiktos no potenciālajiem NHL piedāvājumiem, tā ziņo LETA un to pārcitē virkne Latvijas portālu (t.sk. sports.delfi.lv: lasīt rakstu).

P.S. LTV7 ziņo, ka ir panācis mutisku vienošanos par Rīgas Dinamo spēļu translēšanu arī nākamajā sezonā. LTV7 translēšot visas mājas spēles un nenoteiktu skaitu izbraukuma spēļu. citējums no LTV7 sporta raidījumu producenta Andra Ušacka: «Par izbraukuma spēlēm neko nevaru solīt. Jau šogad bijām gatavi rādīt visas izbraukuma spēles, un arī KHL mums to apsolīja, tomēr beigās mums bija iespēja translēt tikai dažus mačus, no kuriem vairāki neatbilda nekādiem starptautiskajiem standartiem.» vairāk apollo.lv rakstā.

7 Atbildes to “vai “Avtomobiļist” papildinās KHL klubu rindas?”

 1. hosa said

  http://esports.lv/hokejs/17042009-hosa_bija_patikami_atgriezties_riga

 2. P.S. said

  mazliet par Himik’a neiešanām: http://www.hawk.ru/press/15877.html

 3. P.S. said

  vēl iekš KHL pietrūkst spārniņi: http://www.hawk.ru/press/15866.html

 4. Znaroks said

  oficiālo izlases sastāvu beidzot vakar nosauca:
  http://esports.lv/hokejs/pc_2009/20042009-uz_sveici_brauks_25_hokejisti

  Vārtsargi: Edgars Masaļskis, Sergejs Naumovs, Dmitrijs Žabotinskis.
  Aizsargi: Rodrigo Laviņš, Oļegs Sorokins, Guntis Galviņš, Aleksandrs Jerofejevs, Krišjānis Rēdlihs, Georgijs Pujacs, Kārlis Skrastiņš, Jēkabs Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, (Oskars Bārtulis).
  Uzbrucēji: Ģirts Ankipāns, Armands Bērziņš, Aigars Cipruss, Guntis Džeriņš, Mārtiņš Cipulis, Lauris Dārziņš, Mārtiņš Karsums, Miķelis Rēdlihs, Aleksandrs Ņiživijs, Roberts Jekimovs, Jānis Sprukts, Herbets Vasiļjevs, Aleksejs Širokovs.

  15 dinamieši un 1 bijušais (Masala)

 5. dzeja said

  par leģionāru būšanu/nebūšanu DINAMO nākamajā sezonā joprojām dzeja:
  http://www.diena.lv/lat/sports/hokejs/dinamo-neizvelesies-speletajus-redrafta

 6. Avomobiļist said

  http://www.khl.ru/news/2009/4/23/18835.html

 7. […] ir līgas jaunpienācējs, kurš pievienojies šajā sezonā (lasīt). Jekaterinburgas klubs sezonu uzsāka ne pārāk veiksmīgi. pirms spēles ar rīdziniekiem […]

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: