Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Pruseks nākamsezon būšot

Posted by petrovich27 uz 2009/04/06

labā ziņa visiem Dinamo faniem – Pruseks dinamiešu vārtus sargās arī nākamsezon. par to pēdējās dienās dažādās formās un griezumos funktierē mediju apskatnieki. arī Jānis Celmiņš, portālā esports.lv atainojot kluba ģenerālmenedžera Normunda Sējēja izteikumus (lasīt). tiesa, precīzākas informācijas par leģionāru piesaist, neskatoties uz virsrakstā fiksēto apgalvojumu, nav. vien faktiski neko nepasakoši “lēsumi” – pieci vai mazāk…

pa starpu notikušas Latvijas izlases pārbaudes spēles pret Vācijas izlasi. komentāru par spēļu līmeni nav un nevajag! jo vienīgais, kam tās domātas, – eksperimenti, noderīgāko spēlētāju atlase un mazāk noderīgo atsijāšana. un, neskatoties uz nepacietīgāko fanu gaidām, šādās spēlēs rezultātam nozīmes nav, un tajās dažkārt ir vērts zaudēt arī pa lielam.

interesanta duelēšanās norisinās KHL finālsērijas ietvaros, kur tagad pēc 4 spēlēm ir 2-2 (atgādinājums – “kaujas” Ak Bars pret Lokomotiv). šodienā Kazaņas klubs izlīdzināja sērijas rezultātu, ar 5:2 uzvarot dzelzceļniekus (spēles online translācija KHL lapā). šodienas spēli gan neredzēju… taču spēcīgi iespaidi palika pēc šo klubu piektdienas (3. aprīļa) spēles! kad Ak Bars pirmo periodu noslēdza ar 0:3 zaudi, bet spēja līdz pamatlaika beigām atspēlēties līdz 3:3 (trešie vārti gūti, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju) un uzvarēt papildlaikā ar 4:3. lūk, tā ir spēja saņemties! un arī atbilde tiem, kas uzskatīja, ka Ak Bars nebija pelnījis vietu finālā. pieticīgs spēles onlains: lasīt khl.ru lapā.

2 Atbildes to “Pruseks nākamsezon būšot”

  1. P.S. said

    dinamoriga.eu Latvijas:Vācijas spēļu kopsavilkumu ietaisījuši:
    http://www.dinamoriga.eu/lv/news/view/dinamiesi-latvijas-izlases-sastava-pret-vaciju

  2. :( said

    ta jau Hosu un Elisonu nākamsezon nevarēs atļauties

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: