Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Latvijas fināla līmenis…

Posted by petrovich27 uz 2009/03/26

l_m_logopēc vakardienas korridas Liepājas Metalurga un ASK / Ogre “spēles” nevarēju saņemties uzrakstīt savus iespaidus par šo atgadījumu. vakar protokolos tika fiksēta Latvijas čempionāta piektā pusfināla spēle, kurā ar 10:4 uzvarēja liepājnieki (arī sērijā 3 – 2 metalurgu labā). realitātē tā bija 3 stundu izrāde ar drāmas un grāvēja elementiem… sākot ar Beresņeva (ASK / Ogre trenera) un Liepājas kluba līdzjutēju savstarpējo laistīšanos ar šķidrumiem (ūdens vs. alus), šim aktam sekojošo Ogres kluba spēlētāju spēles laukuma pamešanu 2. perioda norises laikā un beidzot ar slimāko tajā visā – kautiņiem.

visslimākās ainas: abi Kerči pa diviem sit kādu liepājnieku vai kāds “armijnieks” ķer mūkošo Brahmani un pēc tam tas pats ķērājs sit nu jau zemē gulošo Brahmani, kurš nepretojas … un tādas ainas, ka ASK / Ogre spēlētāji izrēķinās ar gulošiem liepājniekiem, bija vairākkārt. kautiņi atkārtojās ik pa brīdim… nesaku, ka Liepājas Metalurgs būtu nevainības paraugs, bet ASK / Ogre pilnīgi atgādināja 2 gadus senus notikumus, kad finālsērijas spēlē ogrēnieši klapēja gulošus Rīga 2000 spēlētājus… kauns!

attiecīgi Ogres klubs tādu zaudi (10:4) bija pelnījis, tāpat kā 3 spēlētāju noraidījumu līdz spēles beigām! neesmu Liepājas Metalurga fans, taču ASK / Ogre klubs būtu pelnījis konkrētāku diskābeli. ja daži ASK spēlētāji iečiepstējās, ka tiesāšana bijusi sliktā līmenī, tad labāk lai paskatās uz savu spēles līmeni! vai ar šādu bez-hokeju var vispār būt jebkādas pretenzijas pret tiesnešiem?

P.S. cita strpā vakar (25.III) Ak Bars interesantā spēlē ar 3:0 uzvarēja Maskavas Dinamo klubu, izvirzoties sērijā vadībā ar 3 – 2. maskavieši neizmantoja virkni izdevību (lielos vairākumus, izgājienus 1-pret-1 uz vārtsargu)… savukārt šovakar Loko sitas ar Magņitku. pēc 3. perioda 12 nospēlētām minūtēm ar 2:0 vadībā ir Lokomotiv.

2 Atbildes uz “Latvijas fināla līmenis…”