Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

dinamieši briest izlases treniņnometnei

Posted by petrovich27 uz 2009/03/25

kamēr vēl Latvijas izcelsmes Rīgas dinamieši vēl briest uzsākt izlases treniņus, tikmēr Pruseks un Hosa jau piezemējušies Čehijas un Slovākijas izlases treniņnometnēs: lasīt dinamoriga.eu rakstā. Latvijas izlases kandidātu iekļāvušies 20 dinamieši (brīžam gan nevar saprast, vai daži no tiem vairāk ir dinamieši vai Rīga 2000  vīri): Ģirts Ankipāns; Armands Bērziņš; Ronalds Cinks; Mārtiņš Cipulis; Aigars Cipruss; Lauris Dārziņš; Guntis Galviņš; Rodrigo Laviņš; Gints Meija; Ervīns Muštukovs; Sergejs Naumovs; Aleksandrs Ņiživijs; Sergejs Pečura; Georgijs Pujacs; Krišjānis Rēdlihs; Miķelis Rēdlihs; Oļegs Sorokins; Kristaps Sotnieks; Jānis Straupe; Aleksejs Širokovs. arī 2 ex-dinamieši (Edgars Masaļskis un Agris Saviels) un čupa ar mūsu bāleliņiem, kas dzenā ripu dažādās pasaules valstīs. vairāk esports.lv publikācijā.

pa to laiku interesantas lietas KHL Gagarina kausa pusfinālos. 23. martā ceturtajā sērijas spēlē Maskavas Dinamo ar 4:1 pieveica Ak Bars klubu un līdz ar to izlīdzināja resultātu sērijā uz 2-2. spēles online translācijas fiksējums: khl.ru lapā. spēles pēdējā trešdaļa bija noraidījumu ļoti piesātināta… šīs spēles sakarā Maskavas Dinamo klubs saņēma virkni disciplinārsodu: apraksts latviski esports.lv lapā. jādomā, ka šodien gaidāma interesanta spēle starp Ak Bars un Dinamo (M).

otrajā pusfināla pārī viss norisinājies ir mazliet vienveidīgāk. pēdējās divās spēlēs (23. un 24. martā) Jaroslavļas Lokomtiv audzināja Magņitogorskas Metallurg klubu ar 4:2 un 4:0.

KHL Gagarina kausu pusfināla tabula [pēc 24. marta spēles]:

Klubs 1.spēle 2.spēle 3.spēle 4.spēle 5.spēle 6.spēle 7.spēle Sērijā
Ак Барс – Динамо (М) 4 : 1 2 : 3 OT  1 : 0  1 : 4       2 – 2
Локомотив – Металлург (М) 0 : 3 6 : 1  4 : 2  4 : 0       3 – 1

tabula: khl.ru + ak-bars.ru

P.S. joprojām prieks par Brahmani, kurš arī ceturtajā Latvijas finālsērijas mačā iemeta vārtus, turpinot sērijas tendenci – vieni vārti katrā sērijas spēlē:} neskatoties uz Brahmaņa aktivitāti, Liepājas Metalurgs zaudēja Ogres klubam. tagad sērijā 2 – 2. palasīt esports.lv lapā Pētera Neimaņa rakstu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: