Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

Maskava asarām netic (0:4)

Posted by petrovich27 uz 2009/03/01

šodien (1. martā) maskavieši bija spēcīgāki visās pozīcijās – vairākuma izmantošanā, pretinieka vairākuma neitralizēšanā, metienos pa vārtiem un galu galā arī spēles rezultātā. un tā diezgan pārliecinoši spēcīgāki. cita starpā, pirmajā trešdaļā pie diezgan konkrēta noraidījumu biruma, maskavieši neļāva rīdziniekiem izmantot arī lielo vairākumu – 5 pret 3 (tas bija nedaudz vairāk par pusotru minūti!).

pirmos 3 vārtus Maskavas Dinamo guva vairākumā. ceturtos – vienādos sastāvos, kad Šitikovam izdevās izskriet vienam pret Pruseku. pa 3 rezultativitātes punktiem guva Kaļužnijs (2+1) un Jačmeņovs (1+2). metienu attiecība vārtu taisnstūrī 43:22 (kopā 68:37) maskaviešu labā. tiem, kas neskatījās spēli LTV7 translācijā vai klātienē Lužņiku arēnā Maskavā, rekomendējams palasīt ļoti izsmeļošu teksta translāciju khl.ru lapā: http://online.khl.ru/online/23494.html

rīdzinieku pusē pamanāmākie, šķiet, bija Pruseks un Cipulis. Prusekam nācās atvairīt metienu lavīnu un neļaut rezultātam būt vēl pilnīgākam. savukārt, Cipulis sastrādāja dažus vārtu momentus. diemžēl ar to nepietika… taču mūsu leģionāriem maskavieši pat neļāva tikt pie šādiem momentiem. labā ziņa: pamanāms bija arī Cinks. jācer, ka pirmdienas (2. marta) spēlē pret to pašu Maskavas Dinamo mūsējiem momentu būs vairāk un tie noslēgsies ar vārtu guvumiem. it īpaši, ja maskavieši iznāks uz ledus pakaļ vieglai uzvarai.

pirmajā play off spēlē pārsteigumu sagādāja Ņeftehimik, pieveicot trešo spēcīgāko līgas vienību Lokomotiv (papildlaikā ar 3:2). pārējos divos pāros pārsteigumu nav – KHL tabulas stiprākie at lielāku vai mazāku piepūli uzvarēja zemākās pozīcijās esošos klubus: Salavat Julajev ar 3:2 papildlaikā tika galā ar Avangard; savukārt, Atlant ar 3:0 pieveica Traktor komandu.

4 Atbildes to “Maskava asarām netic (0:4)”

D(M)- D(R) 2:4

4. […] 1:7 (Maskavā, 22. janvārī 2009.). play off-ā rīdziniekiem diemžēl 3 “zāģi”: 0:4 (Maskavā, 1. martā 2009.); 1:7 (Maskavā, 2. martā 2009.); 3:4 (Rīgā, 4. martā 2009.). […]