Petrovich27 blogs

Par hokeju Latvijā un ne tikai

līdz Dinamo:Dinamo play off sērijai 2,5 stundas

Posted by petrovich27 uz 2009/03/01

dinamo_m_logovakar rīdzinieki ieradās Maskavā, lai šodien (1. martā) atklātu savu play off sēriju. ieradās nepilnā sastāvā – slimības dēļ Maskavas izbraukumā nedodas aizsargi Sorokins un Galviņš. slimības dēļ nav arī aizbraucis trenera asistents Artis Ābols. jācer, ka mūsējie nepazudīs tulkojumā bez Ābola klātbūtnes. nedaudz vairāk dinamoriga.eu rakstā: lasīt

attiecīgi Maskavā ir ieradušies 6 aizsargi, kuriem būs jāiztur konkrēta slodze. arī tāpēc, ka Maskavas Dinamo klubam ir ceturtais labākais gūto vārtu rādītājs līgā – 184 gab. (vairāk vārtos sametuši tikai: Salavat Julajev – 203; Ak Bars un Atlant – pa 189). šaubu nav – viegli nebūs. maskaviešu rezultativitāti esam jau izbaudījuši savstarpējā spēlē Maskavā 22. janvārī, kad Maskavas Dinamo rīdziniekus piekāva ar 7:1. savukārt, sezonas sākumā  – 1. oktobrī Rīgā mūsu dinamieši ar 4:3 pieveica nosaukuma-brāļus no Maskavas.

interesantas atziņas par Rīgas klubu lasāmas Maskavas Dinamo oficiālajā web lapā: http://www.dynamo.ru/ kādā pirmsspēles rakstā par Rīgas Dinamo un Šupleru ir labs mūsējo uzbrucēju raksturojums (brīvs translējums): “Bet ir rīdzinieku uzbrucējiem arī vājība: visi viņi – garastāvokļa spēlētāji. Var triju-četru-piecu spēļu laikā nepārtraukti gūt vārtus un rezultativitātes punktus, bet pēc tam kādas 10 spēlēs atzīmēties tikai starp noraidītajiem.” lasīt visu rakstu: šeit

tā paša raksta autors formulē arī uzdevumu Rīgas klubam: “Stabili nospēlēt pirmajā periodā un neļaut maskaviešiem aiziet atrāvienā. Izmantot savu galveno trumpi – vairākuma realizāciju. Un cerēt uz to, ka Prusekam aizies spēle. Ideālajā variantā rīdziniekiem par katru cenu vajadzētu aizķert vienu no Maskavas spēlēm, tad rīdzinieku izredzes uz kopējo uzvaru pieaugs. Atbalsts Rīgā viņiem būs fantastisks, bet uzvara Maskavā dotu viņiem pārliecību par pašu spēkiem.” (arī šeit brīvs tulkojums.)

citā dynamo.ru rakstā maskaviešu uzbrucējs Gorošanskis par Rīgas Dinamo un tā atbalstītājiem (šo netulkotu): “Особенно опасна она у себя дома. Поддержка в Риге у нее будет сумасшедшей. И играть в таких условиях будет очень тяжело.” visu rakstu lasīt

otrā un, kā izskatās, neoficiālā Maskavas Dinamo mājaslapa ir mēreni nestabila: http://www.hcdynamo.com/ tajā informācija brīžam tiem papildināta, brīžam netiek… noderīga galvenokārt vienam nolūkam – viesu grāmatā līdzsvaram ierakstīt arī kādu labu vārdu par rīdziniekiem: http://www.hcdynamo.com/?gb

pirms mūsu play off pirmās spēles vēl mazliet statistikas par Rīgas Dinamo personāžu sniegumu regulārās sezonas garumā (avots: dinamoriga.eu).

rezultatīvākie uzbrucēji [uz 2009-02-28]: 1) Hosa (22+23); 2) Elisons (15+24); 3) Hartigans (20+17); 4) Ņiživijs (9+17); 5) Cipulis (9+12).

rezultatīvākie aizsargi [uz 2009-02-28]: 1) Vestkots (2+17); 2) Novāks (4+13); 3) Kr.Rēdlihs (4+6). jāpiebilst, ka Krišjānis šo rādītāju sasniedza 24 spēlēs (sezonā bija 56 spēles).

par vārtsargiem jautājumu nav. vienos vārtos mūsu labākais golkīpers ir Pruseks. kurš, cita starpā, rīdzinieku vārtus sausus nosargāja 6 spēlēs.

visās svarīgākajās Dinamo (R) spēlētāju statistikas pozīcijās ir leģionāri, no kuriem arī sagaida atbilstošu sniegumu play off spēlēs… visiem dinamiešiem veiksmes derētu! spēle jau pēc divarpus stundām.

9 Atbildes uz “līdz Dinamo:Dinamo play off sērijai 2,5 stundas”

 1. Kasmara vietā prognoze said

  MD zaudē 3:4

 2. P.S. said

  Avangard pirmajā play off spēlē ar 3:2 piekāpās Salavatam. papildlaikā

 3. eduardos said

  3:1 Maskavai

 4. A.S. said

  praktiski visi hoķa speci uzskata, ka Dinamo (M) tā būs viegla pastaiga, tāpēc liekot uz prognozēm—>

  D(M)-D(R) 3:4… tikai Rīgas, tikai Dinamo…

 5. Kaspars said

  4:3 par labu RD.

 6. petrovich27 said

  pirmsspēles “anonss” khl.ru lapā: http://www.khl.ru/news/2009/3/1/15325.html

 7. petrovich27 said

  turpat: “Как ни странно, но большинство экспертов оценивают предстоящие матчи 1/8 финала на Кубка Гагарина между московским и рижским «Динамо» как потенциально легкую прогулку для москвичей, заранее отдавая им первенство в трех, максимум в четырех матчах. Думается, что они в корне заблуждаются: в этой паре нас ждет жесткая и бескомпромиссная борьба, в которой итогового победителя предсказать достаточно сложно даже при ощутимом преимуществе игроков московского «Динамо» в классе.”

 8. no Agra said

  rīdziniekiem mīnus 2

 9. kārlis said

  RD 1:2 MD …bet cerēsim, ka tā nenotiks

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: